Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám, hogy levelezek egy fiúval, 18 éves, én 16. Nagyon jól elvagyunk, hülyéskedünk, néha kicsit perverzkedünk is. A lényeg, hogy nagyonjól elvagyunk, de msn-címét még nem kértem el, azt emg szeretném várni, hogy ő kérje el, ha akarja. Vagy elkérjem mégis? :/

A múltkor még szivet is küldött, puszit viszont mindig kapok, meg jókedvvel válaszol is, de mindig én írok neki levelet elsőnek.

A bökkenő viszont, hogy barátnője van, ráadásul 9 hónapja. Azt mondta, amikor feljött egy perverzebb téma, hogy ha beszélünk róla, azaz a szexről, azzal nem csal meg senkit sem. De emellett flörtöltünk is, bár akkor én még nem tudtam, hogy foglalt a srác.

Mit csináljak? Teperjek, vagy hagyjam, felesleges mert barátnője van?! Ti mit tennétek a helyemben?

Köszi a válaszokat!

Ja amúgy, teljesen odáig vagyok érte, amikor meglátom hogy fentvan, a szivem kiesik a helyéről szinte. Kb. 1 hónapja levelezünk minden hétvégén. (hétköznap dolgozik)


2010. aug. 9. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha foglalt akkor hagyd ,ne roncsd el a kapcsolatát
2010. aug. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég stabil 9 hónapos lehet, hogy ha azt írta, hogy ha beszél a szexről nem csal meg senkit. Szerintem keressél egy szingli csávót, aki elérhetőbb számodra, mert nem fogja odadobni a barátnőjét érted, akivel még nem is találkozott, és neked még azért udvarolnia is kéne, mert úgy illik (bár manapság)....És a munka mellett erre lehet nem lenne ideje, se energiája. Az én véleményem ez, remélem előre segítettelek valamivel. :)

16/L

2010. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 vagy, a világ rád vár, és sok olyan srác is aki rendes és megbecsül, ráadásul nincs is nője.
2010. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Találkoztunk már, egy suliba jártunk. :) Csak azóta sajnos nem találkoztunk.

Én is úgy vagyok vele, hogy nem akarom őket szétszedni, csak ahogy "viselkedik" velem... érdekes... /=

ma azt mondta, hogy szereti ezeket az esti levelezéseket.

2010. aug. 9. 22:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!