Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen érzés, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, hogy Cristiano Ronaldo ezekben a percekben is itt van az országban?

Figyelt kérdés
Ma lesz a Fradi Juventus elleni meccse. Megdobbant a szívetek, hogy egy alfák alfája kaliber itt van tőletek pár km-re?

2020. nov. 4. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Magasról teszek rá. A férjem itt fürdeti a gyerekeket a szomszéd szobában, ő érdekel.
2020. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

Pont annyira érdekel, mint a foci.


(Egy tizes skálán mondjuk nulla.)

2020. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem lehet inkább a focidrukkereknek kellett volna feltenned a kérdést, sokkal relevánsabb lenne. :D A mai nők/lányok nem "csak" a focistákért vannak oda, már 2008-at írunk.


Engem speckó a meccs kimenetele jobban érdekel, mint a pali.

2020. nov. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom érte :D
2020. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%

C.Ronaldo jobban szereti a hátsó bejáratot és a férfiakat, mint a nőket. Ha ekkora focidrukker vagy, biztosan tudod, mennyi és milyen erőszakolós per van ellene folyamatban.

A pénze nem jönne rosszul, talán még a hátsóm is odaadnám neki 1x-2x, de semmit nem érzek, mert itt van a városban.

2020. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
engem inkább az zavar, hogy a hülye Magyar focira mindig van pénz...
2020. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hellmano ***** válasza:
77%
Meccs előtt ma spanoltunk vele itt ahol megszállt. A Zolikának sikerült megszereznie a számát is (elméletileg meccs után, amjd lesz valami , ha nem kamu a dolog, de szerintem szereti a srácokat is).
2020. nov. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Most hogy mondod,mindjárt odakapcsolok a tv-n,de elélvezni nem fogok.
2020. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Mostanáig nem is tudtam, hogy itt van. Azt hittem már hazament.

Amúgy meg hidegen hagy

2020. nov. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

Még ha lenne is nála esélyem,

1. Egyéjszakás nem érdekel, ha úgy alakulna, hogy pont egy helyiségben maradok vele véletlenül, akkor talán nem utasítanám vissza, de hogy én magamtól ilyesmibe energiát fektessek, az ki van zárva.

2. Komoly kapcsolatot meg nem akarnék olyannal, akinek 4 gyereke van, szerintem még akkor sem, ha gazdag.

2020. nov. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!