Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nőkre gyakran rászállna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőkre gyakran rászállnak a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A barátnőm szép, csinos fiatal lány és munkahelyet akar váltani, mert rászállt pár kolléganője + a főnöke is. Azt tudni kell, hogy csak 3 fiatal van az egész munkahelyen, a többi mind nyugdíj előtt álló nő. Egyik pillanatról a másikra rászálltak, hogy ő nem csinálja a munkáját, holott ez egyáltalán nem igaz. Nagyobb bevételre tett szert a cég amióta ő ott van.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, hogy a szép nőket kirekesztik?


2020. nov. 6. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Ritkán, ha nem ad rá okot. Főleg, ha gyenge is hozzá és nulla a karizmája.

Nem azért bántják mert szép, az biztos.

2020. nov. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem meg van az az irigységi fok...
2020. nov. 6. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg csak kifogás.

Lehet, hogy dolgozik, csak meg sem közelíti az elvárt szintet, és ez az egyetlen, amivel védekezni tud.

Érzelmileg elfogult lehetsz, ha a barátnőd, szomorú, szép és biggyed az ajka, de ettől még lehet gyenge mint a szr munkahelyen.

2020. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Rájuk szállnak, de nem ilyen értelemben, ahogy te írod.
2020. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Ja, a rájuk szállást úgy értelmezi a tömeg, hogy rommá dugná őket az összes férfi a cégnél!
2020. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

"Egyik pillanatról a másikra rászálltak"


hirtelen észrevették, hogy szép, mi?

2020. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem feltétlen az, hogy a "szép nőket kirekesztik". Ha már egy másik nő bármiben jobb, azzal szemétkednek.


Nekem is van ilyen tapasztalatom.

Én 23 éves vagyok, maximalista és pörgős a melóban. A volt munkatársaim mind 50-60 év közöttiek. Egyszerűen az az irigység, ami süt a fejünkről...te jó ég. Először köpni nyelni nem tudtam, mikor ezt tapasztaltam felőlük. Nem is értettem mi bajuk velem... Mindig lelkiismerettel csináltam mindent, nagyon rosszul esett mikor ennek ellenére csak negatív kritikát kaptam. Egy idő után le sem sz.rtam a képüket, ennyi a megoldása.

Az segített nekem, hogy nagy tanácstalanságomban felhívtam egy idősebb rokonom(lassan 80 éves, de tiptop nő) , akit nagyon tisztelek a bölcsessége és az életvitele miatt, ő csak annyit mondot: "Kislányom, persze, hogy nem kedvelnek, előtted az élet, előttük mi van?"

Most más helyen dolgozom már, itt is az idősebb korosztály (női) az, aki utolsó utániként viselkedik.

2020. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Legalább látod a jövődet, te is milyen leszel! :D Viszont nekik van annyi előnyük, hogy ők már megélték azt a kort.
2020. nov. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Jajj szegény szép és okos nők, jajj...
2020. nov. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Nem, nem szoktak ilyet csinálni. A butákat/bunkókat/lustákat/furikat szokták kiközösíteni. Ha a főnökének is baja van vele, annak biztos nem a két szép szeme az oka.
2020. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!