Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha évekig nem sikerült normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évekig nem sikerült normális párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Voltak próbálkozásaim, de vagy megcsaltak vagy csak szexre kellettem. 5 éve folyamatosan kudarcok érnek társkeresés terén. Elhatároztam, hogy teljesen feladom a párkeresést, pedig mindent megtettem, hogy jól működjenek a dolgok, de nem sikerült. Teljesen el vagyok keseredve.
2020. nov. 8. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Sokan járnak még hasonló úton, mint te. Én úgy vagyok vele, hogy ha jön akkor próbálom nem elrontani, bár mindig sikerül. Próbáld meg te is ezt és élvezd az élet pillanatnyi örömeit.
2020. nov. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy rossz választás véletlen, 2 irtó pech, 3 felett viszont elgondolkodnék a személy felelősségén.

Miért választasz olyanokat, akik nem érdekelnek meg, nem becsülnek meg?

Ez itt a kérdés.

2020. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Senki homlokára nincs ráírva, hogy nem fognak megbecsülni.
2020. nov. 8. 14:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ember tudattalanul választ egy csoportból, hogy kihez vonzódik. Valamiért ezt keresed. A kérdés az, miért. Nem a homlokára van írva, a viselkedésében, mozdulataiban, gesztusaiban, a hozzád állásában viszont benne van. Ha folyamatosan olyan kapcsolatban vagy, már pedig ezek szerint évek óta igen, ahol bántanak, akkor az már nemn véletlen. Az választás volt.
2020. nov. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó de mi az oka?
2020. nov. 8. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Önbizalmad, kisugárzásod rendben van? Szereted magad és látod az értékeidet, kérdező? Ezek mondjuk jó alapok lehetnek, akinek jó az önismerete, az már fél siker, hogy másokat is könnyebben ki tudjon ismerve, ezáltal elkerülje ezeket az embereket. :)

UI: Én is voltam így, mint te. Ők is tehettek róla, de én is, mert depis és szeretethiányos voltam..

2020. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ismerni* bocsika
2020. nov. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!