Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nekem nem sikerül pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nem sikerül pasit találnom normális kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
szerintetek velem van a baj ?? más szakítás után kb. 2 honap alatt talál mást .. nekem meg még 2 hét kapcsolat se jött össze.. miért van ez? 17/l

2013. márc. 31. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nagyon átérzem a helyzetedet. Nálam teljesen ez volt. 17 évesen már vőlegényem volt, nagy szerelem stb. utána évekig nem találtam senkit sem! Jött egy véletlen és ismét találtam magamnak olyat akit imádhatok! :) Annyiszor feltettem ezt a kérdést... de hidd el, türelem, várás (tudom, ezek a legnehezebbek, de nem tudsz jobbat csinálni). Inkább várj, mert mikor én türelmetlenül kutattam csak az olyanokba futottam bele, akik átvertek!

17 vagy, fiatal. Élvezd az életet, buli, haverok stb. Idővel jön ez is! Ne ess abba a hibába mint én hogy erre várok. Élvezd az életet, majd jön akinek jönnie kell!

2013. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
igen. szerintem is
2013. márc. 31. 23:50
 3/26 anonim ***** válasza:
Nagy igények?
2013. márc. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
élvezem .. de akkor a fiuk mindig kihasználnak stb. de azert köszönöm :)
2013. márc. 31. 23:52
 5/26 anonim ***** válasza:

én sem találok normális kapcsoalthoz egyelőre normális lányt, szóval átérzem a fájadalmadat kedves kérdező :)

Bár én ugy gondolom hogy ami késik nem múlik. Majd lesz valami helyes okos lány :)

2013. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
nagy igény ... magasabb negyen nàlam igényes nem szeretem a büdöset. ne legyen azért annyira csunya és legyen saját stílusa ja és persze ne legyen alkoholista már most ... szerinted nagy??
2013. márc. 31. 23:55
 7/26 anonim ***** válasza:
nekem 19 évembe telt, mire megtaláltam azt a férfit, aki nem csak d-gni akar, aki nem csak 1-2 hetes kapcsolatot tervez, aki nem akar bántani, se kihasználni... DE megtaláltam, végre :) türelem.. :)
2013. márc. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
türelem. 14 èves korom óta pasik család "barátok" miatt többször voltak "vitáim az èlettel" pl miért élek egyáltalán..
2013. márc. 31. 23:58
 9/26 anonim ***** válasza:
Csak neked.Rajtad kívül nincs is más szingli lány a Földön.:D
2013. márc. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ember ez pont azert egy kérdés? nem kijelentés!
2013. ápr. 1. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!