Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek a mai világban még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek a mai világban még igazi férfiak?

Figyelt kérdés

Egyre inkább úgy érzem, hogy én a kutyám társaságában szeretnék megöregedni, mert senkire sem lehet számítani, folyton csak kisfiúkkal találkozom, és máshol is ezt látom.

Nem vagyok én sem tökéletes, de azért ez már tényleg egy vicc, ami manapság megy.


Kezdjük ott, hogy a nőnek kell felszednie a pasit, mert lusták/félnek odamenni (mintha a lányok nem tartanának a visszautasítástól, de mindegy), és az egyetlen kivétel, amikor egy srác kezdeményez, az a helyzet, amikor fel akar szedni egy menetre... Nekem egyik típusra sincs szükségem. Nem arról van szó, hogy nem kezdeményezhet egy nő, de nem így, hanem jelekkel, és egy normális pasi igenis elmeri hívni randira.

A másik kedvencem, amikor egy srác vagy irtó félénk, és meg se mer szólalni, folyton nekem kell őt szórakoztatnom, vagy pedig a másik véglet, túl magabiztos, és szörnyen beképzelt, vagy pedig még buta és bunkó is.

A nőcsábászokra sem vágyom, akik csak szórakoznak mindenkivel, de aki meg nem az, azok meg folyton rám akaszkodnak, levegőhöz sem hagynak jutni, és még unalmasak is sok esetben, mert semmilyen témájuk nincsen.

Kapcsolaton belül is katasztrófa a helyzet, mert mindent a nőtől várnak el, már azt is, hogy fizessen helyettük mindent, mert ők a szüleikkel élnek, nincs is kb. keresetük, főzzön-mosson rájuk, takarítson, ők meg csak henyélnek... Ja, és persze a nő őrizze meg az alakját, de ők elhízhatnak nyugodtan... Sokan a problémákat sem tudják megbeszélni, magukba fojtják, vagy azonnal máshol keresnek vigaszt.


Nyilván vannak kivételek is, de nem tudom, hogy hol... Külsőtől függetlenül mindig ezt tapasztaltam eddig. Soha semmi udvariasság, lovagiasság (nyáladzás nélkül), semmi férfiasság senkiben... Borzalom.


2016. jún. 23. 13:37
1 2 3 4
 1/33 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Akkor vegyél pár nyakörvet a kutyádnak, és sok boldogságot.
2016. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
73%

Ha tényleg ilyen a helyzet mint ahogy te leírtad, nem tudom mégis miért van az hogy a legtöbb embernek van párja és képes boldogságot találni, míg te totálisan egyáltalán nem


23/L

2016. jún. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Teljesen igazad van. Persze tényleg van kivétel, de az nem haladja meg a férfi populáció 70-80 %-át.
2016. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
62%
Kipicsogtad magad? Jobb már?
2016. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%

Borzalom hát. Borzalom az egész szociális életed! Szünetet kéne tartanod!

Amiket felsoroltál alap dolgok nekem és a barátaimnál is. Barátnőm is imád, meg is becsül. És elárulom, aki az ilyen tulajdonságokat tartja fontosnak, maga mellé is hasonló beállítottságú partnert keres. Én is olyat kerestem, akitől ezeket szintén megkapom.

Rémlenek azok a picsogós, nincs barátnőm mit csináljak típusú kérdések innen a gyakoriról? Amikor ezt a fröcsögést olvastam itt, pont azok jutottak eszembe.

Szerintem nem véletlen vonzod be azokat a típusú embereket!


Amit adsz, azt kapsz. Ha csak elvársz, cseszheted...Ez alól nem kapsz kivételt csak azért mert nőnek születtél.

2016. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Léteznek, csak neked nem kellenek.
2016. jún. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

Egyél egy snickers-t :D


23F

2016. jún. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%

*Breaking*


A gyakorit üzemeltető WebMinute Kft. döntése alapján az oldalt átnevezik. Az új, az oldal profilját jobban tükröző név a GyakoriRinyálások lesz. A szlogen az eddig ismerős helyébe lépő "Ha máshol nem mertél sírni, itt megteheted!" lesz. A cég a domain nevet már lefoglalta, holnaptól a felhasználók az oldalt változatlan kinézet és funkciók mellett az új címen érhetik el.

2016. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
75%

lol kérdés leírásából megmutatkozik a női logika


Ha a pasi nem kezdeményez, akkor félénk kis hülye gyerek.

Ha pasi kezdeményez, akkor nőcsábász csak dugni akar.


kérdező nem kíváncsi a hülyegyerek meg a nőcsábászokra.


Szóval ha akad egy pasi, aki nem hülyegyerek és nem csak dugni akar, akkor az a kérdezőt messze kerülje el, vagy különben bizonygathatja egy vadidegennek, hogy ő nem hülyegyerek és nem csak dugni akar.



Kérdező: akkor vegyél egy kutyát és jóéjszakát.

2016. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor mindig fel szoktam tenni a következő kérdést:


Mik azok a jelek,jelzések amiket küldeni szoktál az adott srác felé?


Erre a válasz általában az szokott lenni,hogy 2 mp-ig ránézek,mindig mellé állok a buszmegállóban,mindig mögé ülök előadáson(órákon),utcán semmitmondó tekintettel ránézek,éppen kikukucskálok a fél arcomat eltakaró okostelefonom kijelzője mögül és egyéb ilyen baromságok amiket ti jeleknek vesztek.


Ebből egy srác,hogy szűrje le tetszik nektek/neked?

2016. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!