Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha átlagos külsejű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha átlagos külsejű férfiként nekem nem tetszenek az átlagos külsejű lányok, mert nem elég szép, nem elég bájos az arcuk? Párkapcsolatra mindenképp igazán szép arcú lányt tudnék csak elfogadni, olyanba tudnék csak szerelmes lenni.

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 16:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Engem nem zavar.


F

2020. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

és neked baj, ha a lányok sem az átlagosra, azaz rád vágynak?

te, átlagos férfiként, nem vagy hajlandó egy átlagos nővel összejönni, de elvárod, hogy a szép nők meg bérjék egy átlagossal, azaz veled?

ha te sem vagy hajlandó lejjebb adni az elvárásaidból, ők miért tennék?

2020. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy nagyon sok csinos lánynak az átlagos külsejű férfiak jönnek be, nem pedig a nagyon jóképűek. Én is átlagosnak mondanám magam. A testem is átlagos és az arcom is. Egyáltalán nem vagyok csúnya, szerintem ezt egy nő sem mondaná rám, de igazán nagyon jóképű sem vagyok.
2020. nov. 10. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj.


Akkor sem baj, ha sikerül ilyen lányt találnod, és akkor sem, ha nem.


Miért lenne baj másnak, hogy Te milyen lányt tudnál elképzelni?

2020. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

ha egy nőnek van több választása, azaz választhat mondjuk közted és egy helyes srác között, miért választana téged? mivel kínálnál te többet neki?

mert eddig csak a kinézetről beszéltél. márpedig ha a belső értékeket nem vesszük figyelembe, akkor persze, hogy azt fogják választani, aki jobban néz ki. ahhoz, hogy téged válasszanak, valamivel többet kell kínálnod, felül kell licitálnod a helyesebb srácot. legyen ez belső érték, vagy bármi...

2020. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Téged se fognak igazán elfogadni, mert nem vagy igazán jóképű. Hát ez ilyen...
2020. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
szépből is sok féle van , én a kerekebb fejű természetesen baba arcú nem alapoózós maszkos ribiket preferálom.
2020. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem baj, de neked nehézség lesz, mert a szép csajnak alku leszel, hacsak a külsőt nézzük. Ha tehát a belsőt nem vesszük ide, akkor egy helyes pasit mindig előbb fog választani, mint téged, így az esélyeid nem éppen a legjobbak. Tehát adott a kérdés: te mit tudsz adni? Mi az a plusz, amiért érdemes lenne inkább téged választania? Van-e ilyen extra képességed, ami vonzóbbá tehet? Ha nincs, érdemes lesz újrapozicionálni magad a világban, mert egyedül maradsz...
2020. nov. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ugye gazdag vagy)
2020. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha van elég önbizalmad ahhoz hogy egy szép nővel járj. Nem fogsz mindig aggódni mellette hogy felbukkan nálad jobb és elhagy érte?
2020. nov. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!