Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy egy pár veszekedés után még bevásárlóközpontban is flegmán beszél egymással?

Figyelt kérdés
2020. nov. 10. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Mit értesz flegma alatt?

A barátnőm a nap 24 órájában flegma velem. De ő mindenkivel ilyen. Nekünk ez a "normális"

2020. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgyse figyel rájuk ott senki.
2020. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, elszórakoztatom én magam egyedül is, aztán egy idő után úgyis átvált normálisba, ha rájön arra, hogy semmenyire nincs hatással rám a dolog. Lánytestvéremmel is mindig ezt csináltam. Kidurrogta magát, aztán ennyi. Férfiismerőseimmel szintén így járok el.


Aztán ha valaki örökké durrog, akkor sincs semmi, akkor onnantól nem fogunk beszélni többet. Nagy dolog.

2020. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a veszekedés is arra utal, hogy két hülyegyerekkel van dolgunk, az utólagos flegmaság meg főleg ezt igazolja.
2020. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bizonyos körökben ez menő.
2020. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!