Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akar szakitani, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar szakitani, akkor miért haragszik rám, h nem vagyok képes lefeküdni vele?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen keresztül megismertem egy huszonéves nőt, aki 2 éve van együtt a barátjával, de nem jó a kapcsolatuk, a férfi kezdettől fogva csalja a nőt, mégis együtt vannak..

Nőiességét veszitette a szememben amikor beszélt a barátja és közte lévő rossz viszonyáról, h nem volt képes azonnal szakitani vele sőt nem h szakitani nem szakitott, hanem vele akar maradni..

Azt mondja ő nem akar egyedül lenni, mert régen hosszabb ideig volt egyedül és nem akarja még1x azt átélni..

Én mondtam neki, h én nem vagyok képes úgy lefeküdni vele, h még kapcsolatban van..

Múlt héten találkoztunk, összeveszett velem, elviharzott és letiltott.. De tegnap megint megkeresett, h mi újság velem.. Válaszoltam neki normálisan, h nagyon rosszul esett nekem, h így reagált előző héten, aztán megint letiltott..

Nem értem mi baja van velem..



2020. okt. 17. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Idióta nő, engedd el.
2020. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed, hogy ő leakar feküdni veled?
2020. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod, hogy hülyét csináljon belőled? Ott kellett volna örökre elvágni a vele való kapcsolatot, mikor először letiltott. Abban sem vagyok biztos, hogy igaz amit a kapcsolatáról mondott. Ez egy problémás nő, találsz normálisabbat.
2020. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
és te még szóba állsz ilyennel? egy lúzer vagy baz+.
2020. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar tőled semmi komolyat, maximum "bosszút". Ilyen traumatzált nőt nem lehet és nem is kell boldoggátenni. Kerülni kell, jó messzire.
2020. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van vele, mert "jajj, de félelmetes az egyedüllét"? Nevetséges az ilyen, mindkét nem esetében. Annyira túlmisztifikálják, túldémonizálják ezt az egyedüllét-dolgot, hogy sokan még magával az "ördöggel" is együtt élnének inkább, csak "jajj, az egyedüllétet ne"
2020. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nőként mondom, hagyd a fenébe, az ilyen csak a saját szutykában fetreng és jobb is így, hogy nem beléd csimpaszkodva akar kikecmeregni.
2020. okt. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Nők és a problémáik: Ha nem szeret egyedül lenni, akkor talál magának egy párt max 1 hónap alatt.
2020. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!