Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyod, hogy a szüleid befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyod, hogy a szüleid befolyásolják a párkapcsolatodat? Pl. ha apukának/anyukának nem tetszik a párod, akkor elgondolkodsz rajta, hogy kidobod, vagy meg is teszed?

Figyelt kérdés

2020. nov. 10. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Apukám meghalt, de sose volt közeli vele igazán a kapcsolatom így soha nem is tudta, ha az életem részét képezte. Anyukám pedig volt, hogy nem tartotta szimpatikusnak a lányt aki idejárt hozzám, de nem érdekelt.
2020. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
Ők tapasztalatból jobbak! Idősebb korára az ember látja a másikon milyen. Hidd el én is megtanultam, hogy nem hülyeség amit mondanak. És hát van akire kár pazarolni az idődet...
2020. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
*ha egy lány az életem részét képezte.
2020. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt rá példa, hogy megmondták, hogy nem szimpatikus nekik az aktuális hölgyemény, de sose kérték, hogy dobjam ki. Nem szóltak bele a dolgaimba.

Na nem mintha szakítottam volna vele, ha arra kértek volna.

Anyám elmondta egyszer okosan a dolgot: Hiába tapasztaltabbak a szülők, és próbálják egyengetni az utódaik útját, előbb- utóbb minden szülő rájön, hogy a gyerekeiknek, a saját útjukat kell járniuk.

2020. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, köszönöm! Várom még mások véleményét is!
2020. nov. 10. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:

Az én szüleim nem szólnak bele, de azért hallgatom, milyen önállótlan párom van.. Nyilván igazuk van, de nem fogok vele szakítani, főleg nem miattuk, ezzel én is tisztában vagyok.

A párom anyja szerintem utál engem, irigy rám, nevezzük akárhogy. Mai napig nem tudom miért, már első pár alkalom után megkaptam, hogy az exxel milyen jóban voltak..

Páromat nem érdekli, különösképpen engem sem. Soha nem adtam arra okot, hogy az anyja ne birjon, sem vele, sem a párommal nem viselkedtem csúnyán sosem.

Úgyhogy van ellenpélda, ahol anyu csak fél, hogy elveszik tőle a kisfiát...

2020. nov. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem engedünk senkit beleszólni a házasságunkba.
2020. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatom a véleményüket, de ha hülyeségnek tartom, akkor sz.ok bele, hogy nekik nem szimpatikus az illető. Ha van benne ráció, akkor ugyan nem hagyom ott, de figyelek az esetleges jelekre.
2020. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

Én biztos, hogy nem engedném.

Persze, meg lehet róla a véleményük, de a kapcsolatba nem szólhatnak bele.

Sajnos az előző barátnőmmel a szülei miatt mentünk szét, mert nagyon "rövid pórázon" tartották a lányt.

2020. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedem hogy beleszóljanak, egy csomó mindent nem lathatnak amit én tudok a páromról.
2020. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!