Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég sokat beszélgettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sokat beszélgettem egy sráccal aki tetszik. Egyszer azt említette, hogy túl fiatal vagyok még a párkapcsolatokhoz. Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is fiatal vagyok hozzá? :O 16/L

Figyelt kérdés

2012. máj. 7. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem enyi időssen már szexelnek is.
2012. máj. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dávidmester13 ***** válasza:
nem vagy fiatal !
2012. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Porcelain Heart válasza:
Az nem lehet, hogy a személyiséged alapján mondta? :)
2012. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kor miatt nem feltétlenül vagy fiatal.Viszont attól is függ hogy a srác hány éves és a beszélgetések alapján milyennek ítéli meg a gondolkodásodat,felfogásodat,értékrendedet.Erre én is csak úgy tudnék válaszolni ha beszélgetés közben valamennyire megismerlek.
2012. máj. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát már több mint 8 éve ismer látásból és 3 éve beszélgetünk.Elég vigyori csajnak ismert meg aztán most nagyon padlón vagyok és ilyen kis szomorkásnak gondol...Bár szerintem nagyon nem vagyok az.Mellesleg elég érettnek ismernek az ismerőseim és sokszor említik is,hogy inkább lazítanom kéne...Szóval nem hinném,hogy gyerekesnek tart.
2012. máj. 7. 12:26
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy a srác 17 éves.
2012. máj. 7. 12:26
 7/8 anonim válasza:
Dehogy vagy te fiatal! Volt egy osztálytársam, aki 5.-ben járt 1 8.-ossal. :/ Hát, ha te ehhez fiatal vagy, akkor ő egy valóságos magzat volt. :// Am meg ha az a srác és te közted 1 év a korkülönbség, akkor nincs joga "lefiatalozni" téged, mert a lányok még hamarabb is érnek, mint a fiúk.
2012. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem már eléggé érett vagy. Mikor 16éves voltam nekemis volt már pasi persze semmi komoly. en mindig ugy vagyok vele, hogy a pasi legyen nagyobb nállam max 6 év
2012. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!