Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Màsnak is van ilyen baràtnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsnak is van ilyen baràtnője?

Figyelt kérdés
Nos a baràtnőm 26 éves, nincs egy baràtja se, utàlja az embereket. Nem lehet vele sehová se elmenni, hogy ne dörmögjön halhatóan az orra alatt ami neki nem tetszik. Ha köszönnek nekünk ő úgy tesz mintha nem hallanà. Ég sokszor a pofàm emiatt. Minden zavarja ami nem úgy van ahogy ő szeretné... Főzni nem tud és megtanulni se igyekszik nagyon, inkább elvàrja, hogy àllandoan én főzzek. Takarítani is csak akkor szokott ha úgy tartja kedve. Sokat alszik, hamar fàrad nem komunikatív ember. Szeretem, de képes 5 perc alatt kihozni a sodromból. Külföldön élek vele mivel ő idevalósi. Még a nyelvet is elsajàtitottam miatta,de ő az enyém kicsit se. Otthonról összeveszet mindenkivel ezért albérletben lakunk. Ha elhagyom nem fogja győzni fizetni egymaga. Haza nem akar menni a balhék után. Ha a szüleimmel beszélek magyarul telefonon az is zavarja. Vàgyok haza, de képtelen vagyok szakítani vele.

2018. dec. 9. 09:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

És mitől szereted?


Ez elég gyötrelmesnek hangzik. Szeresd inkább magadat és ne kínozd magad.

2018. dec. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne szenvedj mellette , szakits vele nem a te gondod problémád után hogy oldja meg az életet. Én biztos nem szenvednek egy ilyen ember mellett. Saját eleted teszed tönkre. Nézd a saját erdekeid is ne csak az övet

N24

2018. dec. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szakíts már vele. Tök vicces, hogy ennyire képtelen vagy lépni. Ahogy ezt a kapcsolatot leírtad, olyan, mintha kakát falatoznál a budiból és nem bírnád abbahagyni.
2018. dec. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy kövér? Mert nem írtad, de a leírás alapján egy kövér csajt képzeltem el :D


(De lehet pont azért vagy vele, mert jól néz ki legalább.)

2018. dec. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem is az erdekelne, hogy akkor mit szeretsz benne? Miben ennyire jo, hogy ezt mind kompenzalni tudja? Gondolom szep csaj, jo testtel, oszt ennyi eleg is...
2018. dec. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen kövér.
2018. dec. 9. 10:19
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem de én pont ilyen vagyok és valószínűleg az életbe nem lesz csajom.

27F

2018. dec. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nyugalom nem egy gyönyörű nőről van szó. Ő nekem az első és ezért van ilyen nagy becsben. Mozgàssérült vagyok és ezért sose volt komoly kapcsolatom. Ő elfogadott így és én mellette maradtam. Sose akartam ezt a kapcsolatot, de idővel valahogy nem tudtal nélküle létezni.
2018. dec. 9. 10:24
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ez a kapcsolat errol szol. O elfogad teged olyannak, amilyen vagy, cserebe a lekiismereted azt diktalja, hogy fogadd el te is ot.

Azert nem mersz lepni, mert attol felsz, hogy nemhogy jobbat nem talalsz, de meg ilyet sem.

2018. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Ember Te végképp nem tiszteled saját magadat. Egy pozitív tulajdonsága nincs, mi a fenét szeretsz rajta? A saját családjával nem tud kijönni, a tiéddel sem de még csak veled sem. Egy lusta, önző, idióta ember. Ha gyönyörű lenne és aranyból lenne a pncija akkor is küldeném a francba nemhogy így... Ennyi negativitás 100 emberben nincs mint benne. Pozitív meg nulla. Dobd a francba hadd koppanjon. Kit érdekel, hogy nem tudná fizetni az albit meg, hogy haza sem mehet? Annyira legyél vele együttérző mint ő is veled meg másokkal. Vagyis semennyire. Ahogy őt nem érdeklik az érzelmeid meg hasonlók Téged sem érdekeljen. És az, hogy ő nem hajlandó változtatni magán az nem Te hibád.
2018. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!