Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfival csak párszor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfival csak párszor, rövid időre találkoztam, de utána azt írja nekem messengeren, hogy szeretne jobban megismerni, akkor csak barátkozni akar, vagy többet?

Figyelt kérdés
Nem tudom értelmezni ezt a "meg szeretnélek ismerni" szöveget. Most tetszik egy másik férfi, úgyhogy nem akarnék vele ismerkedni. De nem tudom, hogy egyből elutasítsam-e, mert ha csak barátkozni akar, akkor ciki.

2020. nov. 11. 20:06
 1/9 Sara&Jaeden válasza:
100%
Mindkettőt jelentheti szerintem, igy még nem lehet eldönteni. Szerintem, hagyd, hogy kicsit közeledjen és úgy könnyebben beazonosithatod a szándékait.
2020. nov. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, nem. Nagyonnagyonnagyon kicsi esélye van annak, hogy egy férfi a frissen megismert nővel csak barátkozni akarjon egy ilyen kijelentéssel. Sőt, úgy általában a (nők iránt érdeklődő) férfiak 99%-ban nem ártatlan barátkozási szándékkal közelednek egy nőhöz, még ha azt is mondják és még ha simán csak barátság is lesz belőle.
2020. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Aaa barátkozási szándékkal senki nem ír ilyet. Ez akar valamit :D
2020. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem barátkozni akar. Az már más kérdés, hogy mennyire komolyak a szándékai, és tényleg meg akar-e téged ismerni, vagy csak egy kósza dugásban reménykedik. De ez csak akkor derül ki, ha esélyt adsz neki a beszélgetésre, találkozásra.
2020. nov. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22
2020. nov. 11. 21:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar barátkozni, komolyabbra gondol. Egy rakás nő ismerősöm van, de csak kevéssel szeretnék igazán barátkozni.
2020. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én leszek a cáfolat. Még márciusban írogatta, hogy szeretne megismerni, egyre kíváncsibbá teszem. Még mindig csak barátkozik
2020. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többet
2020. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!