Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesznek olyan szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesznek olyan szerelmes párok, akik vagányságból kimennek 8 után az utcára sétálni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 11. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, lesznek.
Nem, otthon maradnak.
28 szavazat
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Ha visznek kutyát is akkor legális kint lenni ha nem akkor le lövi őket a tek
2020. nov. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg lesznek és valahol még csábító is a gondolat, hogy úgy autózni kint a városban vagy az utcákon, mintha apokalipszis lenne és gyakorlatilag szinte sehol semmi és sehol senki, de a legtöbben szerintem otthon maradnak, mert ez csak az olyanokat csábítja, mint én.
2020. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hellmano ***** válasza:
88%
Így, hogy hideg van meg sötét szarnak rá az emberek...kinek van kedve kint sétálgatni, mikor benn meg egész este dughatunk :) Nyáron más lenne a helyzet, ezt nem lehetett volna megcsinálni. Most könnyebb a fent említettek miatt.
2020. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Sétálgat a halál, tök hideg van.
2020. nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez mitől lenne vagányság?
2020. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
5,pont ugyanezt akartam írni.Nevetséges
2020. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Lehet vagánykodni, de drága mulatság lenne.

Hogy lehet valaki ilyen ostoba?!

2020. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Biztos lesz pár gyökér. Aztán majd megy a felháborodás, hogy megbüntették.
2020. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

Mekkora vagányság már...agy nélkül élni 😁😁

Van kutyám,de vele sem mennék le 8 után. Sötét is van,hideg is van,itt sötétben alapból le sem mennék ha lehetne sem. Főleg,hogy 3 hete megláttam újra azt az embert aki évekkel ezelőtt követett meg zaklatott.

Bírság sem hiányzik. És mivel általában 4-kor kelés van így este 8 után sétálgasson a halál,inkább lefekszem aludni 😁

2020. nov. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, hogy ez neked a vagányság kategória? Ez sokkal inkább a gyökérség kategória.
2020. nov. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!