Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két összeillő, de nem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két összeillő, de nem szerelmes ember kapcsolata lehet jobb, mint két szerelmes, de nem összeillőé?

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
De még mennyire. Akik nem illenek össze egyfolytában veszekedni fognak, az meg megoli a kapcsolatot akármilyen szerelmesek is kezdetben.
2020. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%

Mit jelent, hogy "jobb"??


Mindkét kapcsolatnak más lesz az intenzitása, a típusa, az egész értelme.


Mindkettő működhet, és mindkettő okoz komoly problémákat.


Ez nem olyan egzakt, hogy simán kiraksz egy reláció jelet, hogy 1<2

2020. nov. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ, kinek mi a fontos egy kapcsolatban. Nekem egy tanárom mondta ezt anno, és nem tartom hülyeségnek, hogy 4 vetülete van egy párkapcsolatnak: szexuális, anyagi-biztonsági, szellemi és érzelmi. Ezek közül nem mindenkinek ugyanolyan fontos ez a 4 szelet, hogy mindegyikben ugyanannyira ki legyen elégülve. Most hozok egy sarkos példát - egy aszexuálisnak nem lesz fontos a szexuális vetület. Ugyanígy vannak olyanok, akik nem annyira érzelmes típusok. Ők simán tök jó, harmonikus kapcsolatban élhetnek.


Én speciel inkább választanám a nem összeillő páros kapcsolatot, mert nekem a szerelem a legfontosabb egy kapcsolatban, olyannal nem is tudnék kapcsolatban lenni, akibe nem vagyok szerelmes. Legfeljebb szakítok, ha már kibírhatatlan a helyzet / együttélés.

2020. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Tudom, hogy azt várod, hogy írjuk le, hogy persze, úgy is működhet, ha nem szerelmes a két fél, sőt, még jobb is, de nem. Nemcsak ez a 2 lehetőség van, önámítás, ha a másik véglettel hasonlítod össze.

Azt javaslom, ne sétálj bele tátott szájjal ebbe a f.aszerdőbe, nekem sajnos már sikerült, és legbelül mindig is elégedetlen voltam és vágytam egy olyan párra, akivel szerelmesek vagyunk. Végül sikerült is ilyen párt találnom, és össze sem lehet mérni, mennyivel jobb (és mi össze is illünk).

2020. nov. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem fog hosszú távon működni.
2020. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A szerelemre épülő kapcsolataim rosszul végződtek, egyedül meg nem akarok maradni. A férfi tényleg nagyon rendes, hasonlóan van vele.
2020. nov. 11. 13:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 40 alatt vagy, eszedbe ne jusson!
2020. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Miért, mi fog törtenni 40 évesen?
2020. nov. 11. 13:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, megalkudtok egymással. Nagyon el lehettek keseredve...

Szép lesz ám, ha majd jön valaki az egyikőtöknek, akivel megvan minden és borul minden. Mert ez be fog követezni.

2020. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A 40-et csak úgy hozzávetőlegesen írtam. Mert azért ha akkorra is olyan valaki fejben, hogy még mindig nem volt normális kapcsolata, akkor talán már érdemes megalkudni. De pl. huszonéves vagy, akkor nehogy benyeld ezt a dumát, hogy egy ilyen kapcsolat jobb...
2020. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!