Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeresnétek a "barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeresnétek a "barátság extrákkal" barátotokat, miután lett kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Elég provokatívan hangzik a kérdés, de nem az, kifejtem.


Én lány vagyok, és van egy fiúbarátom, akivel elsősorban barátok vagyunk, viszont néha volt egy-két dolog, párszor lefeküdtünk. De ritkán, illetve utoljára 3,5 hónapja. Soha nem éreztem iránta semmi többet, viszont barátként nagyon nagyon szeretem, és igaz barátomnak tartom, ő tud rólam mindent, hozzá fordulhattam minden bajommal (és ő is hozzám), ő kapart össze, amikor a legmélyebben voltam, ha ő nem lenne, már én se lennék. Viszont most nem tudom, mi van, 3 hete nem beszéltünk, és nekem barátként nagyon hiányzik. Viszont nekem közben lett kapcsolatom, még nagyon friss, pár napos, de ismertem régebb óta a fiút.

Én már semmi "extrát" nem szeretnék tőle, csak és kizárólag barátságot, biztos vagyok benne, hogy nem lenne semmi több. De nem tudom, mennyire kéne így találkoznom vele, hogy régebben tudjuk, mi volt.



2020. nov. 12. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdés a pasid, hogy kezelné ezt.
2020. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég kínos lenne a párod számára, ha kiderül, hogy van egy ellenkező nemű barátod, aki kvázi mindent tud rólad, plusz meg is húzott néhányszor és még mindig vágysz a társaságára, még ha nem is érzel iránta semmilyen érzelmet. Azt javaslom, ezt a pároddal beszéld meg, mert ugye egyikőtöket sem ismerlek és az is lehet, hogy a párod tök megértő a témában.

Szóval hajrá

2020. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én ebben soha senkivel nem kötök kompromisszumot. Mi a kettőnk meg egyezése? Hogy nem csaljuk meg egymást, ugye? Na akkor ebbe, hogyan is nem fér bele, hogy én beszélek a barátommal, barátnőmmel, extrákkal, extrák nélkül rohadtul mindegy, mert beszélgetni fogtok nem egymásnak esni.

Én ebben (mostmár) nem alkudozom senkivel. Ezek az én határaim, én így érzem jól magam és ugyan ennyi teret szívesen adok is másnak. Akinek nem tetszik az fejezzen le. 29F

2020. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlen tudja meg, akkor az gáz.
2020. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2: Azokat a dolgokat, amiket régebben csak a barátomnak mondtam el, most már ő is tudja. Most már ő az az ember, aki mindent tud rólam. De a "barát barátom" előbb volt, mint ő, ebben nem látok semmi rosszat. Neki is vannak lánybarátai, amivel nekem nincsen semmi bajom. Azt nem tudom, hogy volt-e bármelyikkel is valami több, de nem is érdekel. Éppen ezért nem szeretném elmondani neki, mert ez már a múlt, és nem fog többé megtörténni.
2020. nov. 12. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor igazából nem értem, hogy milyen tanácsot vársz tőlünk
2020. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én se, miközben az utolsó kommentemet írtam, akkor jöttem rá a saját válaszomra. Innentől érdektelen a kérdés. :D
2020. nov. 13. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre mondjak hogy a fiubarat akkor is barat ha beteszi..
2020. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!