Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a párok akik Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok akik Facebookon egy profilon vannak fent annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Pl Kovács Jóska és Mari. Nem tudok másra gondolni, minthogy azért mert így tudják egymást követni és sunyiban ezen a felületen nem kezdhetnek mással
2020. nov. 13. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
Jajj, már megint az irigység és kombinálás.
2020. nov. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Irigység? Mondd már meg légyszíves, hogy mire kéne irigynek lennem? 😂
2020. nov. 13. 21:48
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem gáz. Olyan, mintha 0 magánéletük lenne
2020. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Én arra gondolok olyankor, hogy az egyik már biztos félrek*rt.
2020. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%
#2: azt nem tudom, mire kell irigynek lenned, talán nincs pasid, talán van, mindenesetre a rosszindulat benned van.
2020. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Betegek vagytok. Facebook betegek.
2020. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5

Aha, szóval rosszindulat az, hogy van véleményem erről. Mindig ezzel szoktak támadni ha valakinek olyan véleménye van ami másnak nem tetszik, hogy irigy, rosszindulatú, gonosz, stb. Nem tudom, hogy kevered ide, hogy van-e pasim, mert tudtommal semmi köze a kérdéshez. Szerinted én nekem arra kéne irigynek lennem akik egy profilon vannak? Jajj igen, titkon annyira vágyom arra, hogy egy profilon legyek én is, hisz ilyen párkapcsolat az álom, ez maga a kölcsönös bizalom, semmi titok, egymás minden lépését nyomon tudjuk követni... 😂

Csupán csak érdekelne, hogy aki így van ezzel, azt mi viszi erre rá?

2020. nov. 13. 22:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, hogy neked húzzák az agyadat. Most kérdeztem meg vagy 100 olyat.
2020. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem csak szerelmesek és gyerekesek.
2020. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor az egyik fel nem igazan fb-ozik es a masik "kezeli" a profiljat, veszi aznl uzeneteit.
2020. nov. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!