Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a párok akik Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a párok akik Facebookon egy profilon vannak fent annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Pl Kovács Jóska és Mari. Nem tudok másra gondolni, minthogy azért mert így tudják egymást követni és sunyiban ezen a felületen nem kezdhetnek mással
2020. nov. 13. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
3%

"Aha, szóval rosszindulat az, hogy van véleményem erről."


Igen, mert kizárólag negatív, rosszindulatú véleményed van. Másrészt fogadni mernék, hogy az exed valamelyik vagy a kiszemelted, akinek nem kellesz, és most itt károgsz rájuk.

Ne hari, de én nagy ívben teszek rá és nem kezdek el kombinálni, ha ilyent profiult látok. te valamiért nagyopn rá vagy pörögve valamelyik tagjára a párnak.

2020. nov. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6%

"Jajj igen, titkon annyira vágyom arra, hogy egy profilon legyek én is, hisz ilyen párkapcsolat az álom, ez maga a kölcsönös bizalom, semmi titok, egymás minden lépését nyomon tudjuk követni... 😂"


Igen, PONT erre vágysz és PONT az egyik féllel a közös profilon. Ennyi indulat csak akkor van, ha erősen érintett vagy benne :D

2020. nov. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
62%
kutyáknál van közös fb, mert az egyik vagy mind2 fél betegesen féltékeny!
2020. nov. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Cigányok csinálnak közös fészt, de az okát én se tudom.
2020. nov. 14. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Lehet azt hiszik kettőtől fizetős.
2020. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért van logikusan, hogy szakítás után csak törlik a profilt és oda az összes ismerős, a saját egyéni oldalon ciki lenne törölgetni a másik ismerőseit, rokonait.
2020. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

#11-12


Oké, oké akkor rosszindulatú vagyok ha a kis lelkivilágodnak ettől jobb lesz. 😅 Nekem aztán tök mindegy, hogy egy vadidegen számomra jelentéktelen emberke mit gondol rólam a gyakorin. Nem tudom magamra venni, hisz nem ismersz. De te valószínűleg szuper képességekkel rendelkezel, mert egy kérdés által megítéled az embert. Szerinted te nem vagy rosszindulatú ezek alapján? De, ugyanúgy az vagy aranyom. 😊

Valamiért ez a kérdés nagyon szúr téged. Nem veszed észre, hogy a kommentelők közül te akadtál le ezen és jársz vissza böfögni ide a saját kis hülyeségeidet? Légyszi máson töltsd ki a frusztráltságodat. 😊

2020. nov. 14. 08:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!