Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki a súlyom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki a súlyom miatt piszkál, hogy pl. nagy a fenekem, akkor miért jön össze egy kövér, nagy fenekű nővel? Hol ebben a logika?

Figyelt kérdés
Valamit kritizál rajtam a pasi, erre összejön egy ugyanolyan kinézetű nővel. Nem értem ezt, semmi logika ebben nincs.
2020. nov. 14. 13:49
 1/9 Hellmano ***** válasza:
24%
Lehet abba a nagy seggbe már beledurranthatott és ezért, míg te nem engedted meg neki még és nem várt tovább.
2020. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nincs logika benne, ne is keresd. Találd meg azt, aki megfelelően értékel téged!
2020. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ettől rosszabb már csak az ami nálam volt ... megszolt h duci vagy ( 5-6kg felesleg van rajtam ) aztán meg rá pár napra láttam együtt egy 100-120 kg körüli nővel.

Nekem bevallom elborult az agyam és nagyon kiosztottam.

Azzal védekezett h jaj csak viccelt és h csinosnak lat —undorito kamugép

2020. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
#1-el értek egyet. Sokat dob a lány értékén, ha jó vele a szex. Simán ellennék egy nagyobb fenekű lánnyal is így.
2020. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Valójában nem a súlyoddal volt problémája, hanem a belsőddel.
2020. nov. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Kövér és kövér között is lehet különbség, mondjuk mentalitás tekintetében. Nem mindegy, hogy egy pl. 90 kg-os nő úgy öltözik, mint egy slampos tehén, és folyton búvalbaszott, vagy az alkata ellenére is tud nőiesen öltözni, és életvidám.
2020. nov. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Volt 70 kilós combos segges husis nő, akit mai napig etalonnak érzek szexben. Olyan gátlástalan és tüzes szenvedélyes volt, hogy esküszöm a mostani barátnőmet megcsalnám vele annyira kívánnám. 😂😂
2020. nov. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szereti piszkálni a nőket, és akkor majd őt is tudja.
2020. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretném a nagy fenekedet!
2020. nov. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!