Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vásárol együtt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vásárol együtt egy férfi meg egy nő (gumit is) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma reggel láttam az üzletben egy női ismerősőm, egy pasival vásárolt, hétköznapi dolgokat, gyertyát, asszem teát, kaja cuccokat, tusfürdőt, meg azt is néztem, hogy gumit is vettek. Tudtommal szingli a nő, de ezt a palit nem értem... nem smároltak meg semmi, és nem is úgy nézték ki mint akik megbolondulnak egymásért. Ugye nincsenek együtt?

22F



2020. nov. 15. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet le volt akciózva.
2020. nov. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

"Tudtommal szingli a nő"


Na és aztán? Attól még lehet szexkapcsolata vagy alkalmi együttléte.

2020. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki smárol mindig mindenhol?
2020. nov. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
"nem smároltak meg semmi, és nem is úgy nézték ki mint akik megbolondulnak egymásért" - ez nem jelent semmit, bárki, aki 14 évnél érettebb, normálisan viselkedik közterületen és nem áll neki mondjuk a polcok előtt lisztválogatás közben smárolni. Simán lehet, hogy együtt vannak, csak a nőismerősöd nem veri nagy dobra. Esetleg kezdődő kapcsolata, ami tart pár hete, és még ezért nem tudsz róla.
2020. nov. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
De sok időd van
2020. nov. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne? Én is szoktam férfi ismerősökkel együtt vásárolni, pedig nem vagyok velük együtt. Ő is arra megy, én is, megkérdezem, elkísér-e a boltba, persze, miért ne, közben beszélgetünk, ennyi.
2020. nov. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Te férfi létedre azt stírölöd, mit vásárolnak a távoli ismerőseid, kivel vásárolnak és máris kombinálsz? Egy újabb bizonyíték arra, hogy nem a nők a pletykásak. Nekem még soha nem jutott eszembe belenézni a mellettem álló kosarába és azon agyalni, mit miért vásárol. Ha ismerős, ha nem.
2020. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Egyik következtetésed sem logikus.

Az, hogy nem smárolnak a pénztárnál, nem jelenti azt, hogy nincsenek együtt. Lehet, hogy te nem tudsz róla. Nem minden pár smárol egyfolytában minden hétköznapi tevékenység közben.

Az, hogy gumit vesznek nem jelentk azt, hogy együtt is fogják használni. Lehet hogy csak ismerősök akik találkoztak a boltban és együtt folytatták a vásárlást. Két felnőtt ember között nem ciki, ha az egyik vesz egy doboz gumit úgy, hogy a másik is látja.

2020. nov. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaj😁 Erről a tegnap esti bevásárlásom jutott eszembe. Egy tinisrác tátott szájjal bámult, amikor a betétek és a tamponok között válogattam. Aztán a pénztárnál is előttem állt, de nagy érdeklődéssel nézegetett hátra az én cuccaimra. Mekkorát nézett volna, ha még óvszert is veszek. 😂😂😂😂😅


Miért reméled azt, hogy nincsenek együtt?

2020. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Mert, mert neki nem kell kapcsolat, az a jó ha egyedül van, mindegy miért...
2020. nov. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!