Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mond ilyeneket egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mond ilyeneket egy férfi?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni rólam hogy van egy pár férfi ismerősöm/barátom. Vegyünk 10 tulajdonságot amit eddig sose kifogásoltak. Viszont jön egy férfi aki pont ezekbe köt bele.


Nem nagyon tudom elhinni mivel ugye sokan mások pont fordítva látják, azt mondják mind pozitív de ez az egy kritizál.


2020. nov. 15. 12:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A csapda bezárul = elkezdesz rajta agyalni, hogy vajon miért mondta, etc. = foglalkozol vele. V e l e foglalkozol.


Kiragadott egy valós / nem valós hibát, beleültette a bogarat a füledbe, majd huss: felszívódik.

Te azon tipródsz, igaza van-e, és miért nem tetszik pont az, ami másik szerint klassz benned.


Nem érted / érzed? Pedig most sem a másik 10 felé nyitsz, hanem azon az egyen kattogsz, akinek valami miatt nem vagy elég jó.

Akkor most megvagy vagy nem vagy meg?:)


Hagynám a fenébe, játszmázós kis p.tsch. 40N

2020. nov. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11 Az oké, csak ha nincs komolyabb célja akkor erre miért szakít valaki időt?

Mert ugye itt írta valaki hogy így akar megszerezni, de én meg mondom hogy az utolsó 3 alkalommal csak én kerestem és az nem havonta volt.

2020. nov. 15. 13:31
 13/15 Noren1989 ***** válasza:

Babám, ezt csinálja még 10-15 csajjal.

Mindnek odaszúr havi két mondatot, és a 20-30%-uk ugyanezt csinálja, mint te.


Szóval, akkor becsléseim szerint 4-5 csaj rajta kattog ÉS RÁÍRNAK, akár te.

Vágod a szitut?

2020. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja, vágom.
2020. nov. 15. 13:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Jólesett beszólnia / leszólnia, ezáltal fölényben érezhette magát ha épp rossz passzban volt. Mellesleg miért elképzelhetetlen, hogy én nem szeretem a gesztenyepürét de tudok 10 embert, akik meg igen?

Lehet, hogy tényleg nem jössz be neki, de ezt én direktben nem kötném a másik orrára,kivéve ha nyilvánvalóan fel akar szedni, és nem veszi a lapot, hogy nekem nem jön be - ilyenkor azért jelzem neki, hogy nem én vagyok az embere.

2020. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!