Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi akkor is kérdez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi akkor is kérdez ilyeneket, ha nem gondolja komolyan a dolgokat?

Figyelt kérdés

Megkérdezte tőlem, hogy mit szólnának a szüleim ha bemutatnám őt.



Teljes össze vagyok zavarodva, mert nem indult komolynak a dolog...


2020. febr. 17. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy komolyan gondolta -e, és miért mondta!

El tudok képzelni egy poénnak is ilyesmit, függ a szövegkörnyezettől. Egyáltalán van olyan stádiumban a kapcsolatotok, hogy ez fölmerüljön?

2020. febr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen, pont akkor. F*ck logic...🤷‍♀️🤦‍♀️
2020. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem Ő komolyan gondolná veled. De ha te nem így érzed akkor max annyit tehetsz hogy időt adsz magadnak vagy most megmondod neki hogy te nem vágysz komoly dolgra.

Szerintem a pasik csak úgy nem tesznek fel ilyen kérdést.

2020. febr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Örülnék ha komolyan gondolná velem, de nem tudom elhinni, hogy bármit is akarjon tőlem.

Nem vagyok olyan szép lány mint akikhez szokva van.

Még azt is meg merném kockáztatni, hogy átlag alatti vagyok a szemében...

Félek iránta érezni bármit is.

2020. febr. 17. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kérdezhet akár csak kíváncsiságból is, mert lehet neki fontos ez a téma, hogy kedvelje a párja családja. De csak akkor mutasd be, ha te gondolod úgy, hogy megérett rá a kapcsolat. Azért mert ő most kitalálta, attól még neked más lehet a mérfdöldkő, illetve a te a családod, te tudod eldönteni, hogy mikor alkalmas. Nem kötelező, ha még nem akarod.

Poénból is mondhatja, dehát mi ugye nem hallottuk kontextusban. Szerintem ne vedd komolyan vagy pedig beszéld meg, hogy hogyan is értette ezt. Ha nyíltan nem is olyan komoly a kapcsolatotok, akkor nekem kis túlzás lenne, ha valaki ilyen ötlettel állna elő.

2020. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy olyan szép lány, mint amihez szokva van ?

Lehet, hogy megunta a nagyon szép lányokat és végre értelmeset szeretne, de akkor ne így állj magadhoz.

2020. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!