Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hihetetlen az mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hihetetlen az mások számára, ha egy férfi (ideiglenesen) nem akar barátnőt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, természetesen volt már kapcsolatom, de egyik sem komoly.

Eddig egy lányt mutattam be itthon, de az is csak 7 hónapig tartó kapcsolat volt (ez a leghosszabb)

Az utóbbi 1 évben úgy vagyok vele,hogy nem keresek kapcsolatot, eljárok bulizni, szórakozni, de ennyi.

Lassan egy éve van egy komolyabb autóm, ami talán kicsit komolyabb is mint amennyit megengedhetnék magamnak anyagilag, tehát alapvető szükségleteim kielégítése (evés-ivás,lakhatás, és a hétvégi szórakozás) mellett minden pénz a kocsira megy.Ha nincs baja, akkor fejlesztem ha baja van, akkor arra.

Jól érzem így magam, 22 éves vagyok, kényelmes életet élek, nem idegeskedem semmin sem, elvagyok mint a befőtt.

A kocsimról nem szívesen mondanék le, de így meg nem fér bele egy barátnő, és bár nem ez az elsődleges ok, de köszönöm jól vagyok így, egyenlőre.

Szeretnék majd családot is, lassan már érlelődik,hogy párt kellene találnom, fiatalon szeretnék gyereket is (25-30 között) de ez a jövő, a lényeg,hogy nem leszek szerzetes.

De nem vagyok kész egy kapcsolatra, és ha kérdezik,hogy nem akarok e már barátnőt, a válaszom az,hogy nem.

Aztán persze minden rokon/ismerős/barát azt hiszi,hogy nem tudok szerezni.

Kitudja, nem próbálkoztam egy ideje, lehet igazuk van.

De nem azért nincs mert annyian elutasítottak, meg mert félek a nőktől/lányoktól, hanem mert én nem teszek érte semmit.

Azt viszont bevallom,hogy legalább 1 éve szünetel a szexuális életem, talán ez az ami zavar, de szexért pénzt nem adok, és az elmúlt időben 2 lány utasította vissza az alkalmi szexet, hogy velem volt e bajuk, vagy az alkalmival, nem tudom, de így jártam.

De azt nem tudom megérteni,hogy miért olyan hihetetlen ha nem akarok barátnőt?


2016. febr. 16. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert a társadalmi normák azt diktálják, hogy ha egyedül vagy biztos nem vagy már boldog, hiányzik valami, ez azért van, mert az emberek nagy része ezt is érzi, az ember társas lény, egyedül nem biztos, hogy jólérzi magát, de vannak kivételek, pl te
2016. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hidd el mindenki tesz rá van-e barátnőd vagy fiúd vagy akárkid.
2016. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néhány ismerősödön és pár rokonon kívül senkit sem érdekel, hogy mit kezdesz magaddal.
2016. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, az lenne a jó ha senkit sem érdekelne...
2016. febr. 16. 15:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Magánügy.
2016. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy másokat zavar, ha téged nem zavar, hogy nincs barátnőd?
2016. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!