Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leírod az első csókod történet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírod az első csókod történetét? :D

Figyelt kérdés

Nem az óvodás "próbálkozásokra" gondolok. Az első igazira.


Én házibuliban voltam egy csajnál, 15. szülinapja volt (16 múltam picivel), és leültem a hintaágyra, fölugrott mellém a kutyusa. Ő(lány) mellém ült és elkezdtünk beszélgetni, meg kutyust simogatni ^^. Aztán a kutyusról a kezemet egyre vittem felé és kicsivel később már az ő combját simogattam :D. Simiztem tovább még egy percig, és megfogtam a kezét. Fél percig csend volt, (és nem az a kínos csend :D) aztán másik kezemmel átöleltem, elengedtem a kezét, finoman megfogtam a fejét, elfordítottam, és megcsókoltam <3 :D. Egy jó 15 másodpercig csókolóztunk és a kutyus meg elkezdett minket alulrol nyalogatni ugyhogy abba kellett hagyni :@ :) Úgyhogy szépen "egymásnak dőltünk" (belehajoltam a hajáába), és ültünk tovább kézenfogva. Aztán mégegyszer megcsókoltam... és mégegyszer.


2010. aug. 10. 18:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én se izgultam az első "csókok" előtt,egy buliban annyit ittam,hogy 3 pasival smároltam közel 1 óra alatt.

Ja,és az életben visszahúzódó,félénk és gátlásos lány vagyok,még ha ezek után ti nem is hiszitek el:)

De az első nevét legalább tudtam.Plusz helyes is volt.

2010. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem nem volt első csók ): én egy hatalmas smárt kaptam..

Tudom ez nem hangzik valami romantikusnak, és nem is volt az :/ De nem baj mert nagyon szerettem a srácot és most is szeretem már több mint 3 éve :$ m1 nem ez a téma :D

2010. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én egy táborban voltam, már ott voltunk 2-3 napja, amikor egy este átmentem az egyik vendégházba, ahol végülis kártyáztunk sokan, aztán már olyan 1 körül mondta a táborvezető, hogy menjen mindenki aludni, és az egyik srác kikísért, és beszélgettünk egy kicsit, aztán valahogy összeért a szánk, nem volt olyan csodás élmény számomra, de elég szép emlék, sötét volt, és ilyen nagy területen mindenütt kivilágított kisházak.

aztán inkább elkerültem, mert nem is tetszett igazából, csak már nem voltam teljesen józan. nem jártunk soha, de néha szoktunk beszélgetni még mindig, pedig már nem most volt.

2010. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egy buliban, még régebben.Persze számomra nem buli volt, mert ö is ottvolt.Persze ö csak barátkozni akart, de mikor néhány megjegyzés után visszautasitást kaptam, látta h olszomorodtam.és elmentem sétálni.persze el messzire.és utánnam jött.és ö mondta h nemtudta hogy én szeretnék többetis.mert ö 17 volt.én pedig csak 15 elött.Éss odajött megölelt.Éss még akkorse nagyon akart semmit tölem éreztem hogy ez csak egy baráti ölelés volt.Lassan visszasétáltunk a buliba, ahonnan néhány perc mulva ujra távoztunk.Mondtam hogy üljünk le.kimentünk.Ö világos nadrágban volt ezért mondta h ö nem ül le.

én pedig valahogy beültettem az ölembe, és rámnézett azokkal a szép szemeivel.megpusziltam az arcát és persze hogy odébbmentem.egyenesen a szájára.

nekem nagyon teccett.:) Persze ö nemtudta hogy még elsö csók...hmm de jó volt.=) azóta is eggyütt vagyunk. 18/F

2010. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!