Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek olyanba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek olyanba szerelmes akivel még csak messengeren beszélgettem?

Figyelt kérdés

Láttunk egymásról képet már. De még nem találkoztunk. Nagyon jo vele beszélgetni szimpatikus tetszik is.

Olyan érzés van bennem ha rágondolol vagy beszélek vele mintha szerelmes lennék. Ez lehetséges? Mással volt már ilyen? Vagy én vagyok ilyen bolond?



2020. nov. 18. 06:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ez így még csak kötődés :)
2020. nov. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Te a róla kialkult, csak a fejedben létező (vagy igaz, vagy hamis, nem tudni még) képbe vagy szerelmes, ahhoz kötődsz.
2020. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Holnap találkozunk. Ki fog derülni hogy milyen is valójában
2020. nov. 18. 08:22
 4/14 anonim ***** válasza:
38%
Velem volt... Nem 2 hét után, nagyon sokat beszélgettünk, mivel tavasszal a korlátozások miatt nem tudtunk találkozni.
2020. nov. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%

Volt, most másodszor...előző párommal 4 évig tartott, pár óra csevegés után már egymasba voltunk esve ami élőben sem változott sőt! Vele majdnem 4 évig tartott...meghalt.

Most kezdtem újra, kb megismétlődött ugyanaz...szerencsés vagyok élőben is úgy folytatódott.

2020. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehet.
2020. nov. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Túl idealizálod. Ez még csak a képzeletben elképzelt "szerelem". A valóság teljesen más. Vagy rossz értelemben csalódás vagy jó értelemben lesz csalódás. Ez majd az igazi élő találkozásánál fog kiderülni. Ne éld bele magad!
2020. nov. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Bocs, aki lepontozott, annak üzenem, hogy júniusban, amikor már lehetett menni mindenfelé találkoztam vele és azóta is együtt vagyunk. Szerencsém volt, mert ugyanaz az ember volt, akit az üzenetek alapján megismertem. Úgyhogy nem egy általam kialakított képet szerettem meg. Persze ez én vagyok, nyilván van ellenpélda
2020. nov. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
Ma talalkoztok nem igaz? Hova mentek ebben a helyzetben? Szerintem nem szerelem meg csak jol esik ahogyan beszel veled ilyesmi
2020. nov. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9. Igen. Hozzá megyek fel. Épp ezért mert minden zárva. Majd kidrül ma mi is ez köztünk.
2020. nov. 19. 17:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!