Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon hogyan jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon hogyan jöttek össze emberek?

Figyelt kérdés
Olvastam több kérdésnél is hogy volt aki itt jött össze élete párjával.De ezt elég nehezen tudom elképzelni,ugyanis az itteni nők szerint minden pasi perverz disznyó és csak szexet akar.Ráadásul itt a nők nem is ismerkednek állitólag.
2020. nov. 18. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
De, ismerkednek. Persze nem mindegyik, és nem feltétlenül azokkal, akik képküldéssel indítanak.
2020. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk pl ezen meggyőződések hiányában indult a beszélgetés, nyitottan, egymásra figyelve, kölcsönösen érdeklődve.

Akik képtelenek letenni ezeket a negativ meggyőződéseket, azokkal ugysem jutsz sehova, saját magaddal sem jutsz előrébb ha folyton ebben élsz.

2020. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Nincs gond az itteni nokkel.
2020. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jellemzően úgy, hogy hasonlóan alacsony szinten mozognak vagy óriási szerencséjük volt. Jó pár nővel beszélgettem már itt úgy, hogy senkire sem írtam rá. Hát, a többségük teljesen alkalmatlan volt mindenféle kapcsolatra. Volt, akinek betegesen alacsony volt az önbizalma, más meg paranoiás volt. A férfigyűlölet szinte alap. Voltak azért cifrább dolgok is: Egy csaj full kamu dolgokat adott elő az életéről. Úgy égett be, hogy volt közös pont és a facebook feldobta ajánlott ismerősnek, aztán bebuktak a hazugságai.

Lazábbra azért lehet embert találni.


#3: Nincs gond? Az oldal egyik fele a szűz srácok panaszkodásával van tele, a másik fele meg a frusztrált nők fröcsögésével. Általában tőlük annyi az érvelés, hogy nincs igazad, mert sérti az egóm és sosem lesz nőd.

2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom 4-es. Tobbekkel is talalkoztam mar, volt akivel csak egy sort ittunk meg, volt akivel tobb volt. Egyiknek sem sertettem az ego-jat es emberkent, nokent tekintettem rajuk. Ki ilyen volt, ki amolyan, de semmi negativ tapasztalatom nem volt veluk kapcsolatban.
2020. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Ilyen az, amikor valaki olyanról ír, amiről fogalma sincs. Simpnek is lennie kell valakinek...
2020. nov. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!