Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom nem ünnepli se a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem ünnepli se a szülinapját se a névnapját ez normális?

Figyelt kérdés
2020. nov. 18. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Igen, nekem is van egy ilyen kollégám, de attól még tök normális.
2020. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Én több ilyen embert ismerek.

Még meg is haragszik ha valakinek véletlen eszébe jut.

2020. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, teljesen normális. Én sem ünneplem, de hozzá tudnék szokni, hogy legalább egy sütit kapjak, ha lenne barátnőm. De így, hogy magam vagyok és nincs igazából családom sem, így nem látom értelmét annak, hogy megünnepeljem. Szóval évek óta nem tartom. Annak se látom különösebben értelmét, hogy elmenjek csak ezért berúgni.
2020. nov. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Normális.

Én azt sem tudom, mikor van a névnapom, a születésnapom dátumát is csak azért nem felejtem el, mert mindenféle hivatalos papírok kitöltésénél rendszeresen meg kell adni szül. helyet és időt.

De azt sem szoktam ünnepelni.

Meg úgy alapvetően semmi mást sem, se karácsonyt, se szilvesztert, se más hülyeséget.

Teljesen értelmetlen dolognak tartom ezeket.

2020. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noren1989 ***** válasza:
52%
Ugyanezt csinàlom. Mellé a Karàcsonyt is utàlom.
2020. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Nincs vele gond. Nem mindenki szeret ünnepelni, vagy az is lehet, hogy volt valami rossz emléke.
2020. nov. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Én is ugyanígy vagyok vele. Egyszerűen nem tudom felfogni mit kéne ünnepelnem rajta.
2020. nov. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Igen.Egyszerűen baromság az egész,mi a pláne abban,hogy öregedtem 1 évet?Nem Szomáliában vagyunk,hogy teljesítménynek számítson a túlélés!A nevemet meg nem én választottam.
2020. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%
Én sem. FÉRFI vagyok, nem 15 éves kislány.
2020. nov. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Ideális esetben nem te ünnepled. Hanem a szeretteid lepnek meg akkor is, ha te elfelejted.
2020. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!