Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom írogat az első szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom írogat az első szerelmének szülinapjára, ez normális?

Figyelt kérdés
A párom (26,fiú) ír mindig az elő szerelmének (nem voltak együtt egyébként)szülinapjára névnapjára. Rengetek vita volt már ezzel kapcsolatba de ennek ellenére nem változik semmi. Szerintetek csak szerintem nem férnek bele az ilyen dolgok?
2019. nov. 20. 09:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
nem,de te sem hogy ilyennel vagy.nem változik? rugd ki.nálam kuka az ilyen pasi.
2019. nov. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Túlreagálod. A legtöbb ember ír facen ismerősöknek szülinapkor. Még olyanok is akik amúgy nem is szoktak beszélni. Sokan csinálják ezt.

Miért ne írhatna az ember az exébek ha jó viszonyban váltak el? Miért lenne baj?

De ők még csak nem is exek!! Két random ember. És ha egyszer a barátid szerelmes volt? Nagy dolog. Egy szülinapi köszöntés meg nem felhívás egy keringőre.

2019. nov. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt egyébként. Úgy gondolom hogy egy párkapcsolatban (jó esetben) egyik fél sem akarja megbántani/akar rosszat a másiknak! Ezért nem értem, hogy tudja jól, hogy nekem ez rosszul esik és mélyen érint ez a téma és ennek ellenére is ír neki minden évben.
2019. nov. 20. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Az ő baja. Bohócot csinál magából szegény.


Én nem írnék az első szerelmemnek semmi szín alatt, épp elég rossz volt akkor, hogy nem kellettem neki.

2019. nov. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudott még túllépni rajta igazán, de sajnos nem veszi észre magát. Gondolom a másik nem viszonozza a szülinapi jókívánságokat, szal egyoldalú a részéről. Nekem sem tetszene bevallom. Lehet, hogy pont azért nem tudta elengedni, mert nem volt köztük semmi, így tovább idealizálhathja őt fejben.
2019. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Felköszönteni egy régi ismerőst a születésnapján? Igen normális. Én is, és a párom is felköszöntjük az exeinket, nincs ebben semmi, nem haraggal váltunk el. Az, hogy boldog születésnapot kívánok Pistának még azt jelenti, hogy az ágyamba kívánom Pistát. :D
2019. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Hihetetlen, hogy egyesek a legkisebb apróságból is képesek féltékenységi műsort csinálni. Nem győzöm a hálát adni, hogy nem ilyen párt fogtam ki. #6-nál a pont.
2019. nov. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen abszurd, hogy ne köszöntse fel csak azért, mert te egy bizonytaqlan féltékenykedő hisztis kis pitsa vagy és emiatt brühühü rosszul esik. Nagyon helyes, hogy nem hagyja magát érzelmileg zsarolni általad.
2019. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne köszönthetné fel?!

Első párommal a mai napig fél köszöntjük egymást, meg megkérdezzük egymástól, hogy mizu. Ez évi 4 db szóváltás... Amúgy egymásra se nézünk. Szóval szerintem túlpörgöd nagyon...

Csak akkor van okod aggódni, ha sűrűn beszélgetnek meg találkoznak is.

2019. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, az. Kettőtök közül te vagy az, aki nem normális, ha ezen képes vagy kiakadni és veszekedni.
2019. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!