Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy higgyem el, hogy átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy higgyem el, hogy átlagos nőként is érdekelhetem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki tetszik. Ő sallangmentesen jóképű, az az igazi helyes szomszéd srác típus (nincs pávahaj, semmi csicsa, szakadt farmer, pózolás, ezer kiló izom, hanem normális, egyszerű öltözék, farmer, pulcsi, sima rövid haj, normál alkat). Barátnőim is helyesnek tartják. Én viszont csak egy tök átlagos (10-ből max. 5-6-os) lány vagyok. Néha olyan, mintha tetszenék neki, de én ezt nem akarom elhinni. Azért nem merek rákérdezni sem.

Szerintetek lehetséges, hogy tetszem neki, vagy esélytelen?

(Nem is gazdag!!!)


2020. nov. 20. 20:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
28%
Szóval csóró, és átlagos a srác.
2020. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
1: Szóval látom, sikerült értelmezni, amit írtam.:)
2020. nov. 20. 20:04
 3/28 Noren1989 ***** válasza:
96%

Ne ródd fel #1esnek, nehéz napjai vannak. Folyton.


Kérdező: nem írtàl semmit a köztetek levő interakciókról.


Mi történt, ami miatt feltetted a kérdésed?

2020. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
Miért ne lenne lehetséges? A szépség, bármilyen hihetetlen, tényleg relatív, és aki valakinek átlagos, a másiknak nagyon szép. Nem biztos, hogy rá kéne kérdezned, de mosolyogj rá nyugodtan, beszélgess vele, stb.
2020. nov. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Szoktunk flörtölni (szerintem), viszont vannak szebb kolléganők is (munkatársak vagyunk), nem akarom elhinni, hogy pont én tetszem egy ilyen srácnak.
2020. nov. 20. 20:08
 6/28 A kérdező kommentje:
A mosolyon és a beszélgetésen rég túl vagyunk, ezért is tűnik úgy, mintha tetszenék neki.
2020. nov. 20. 20:09
 7/28 Noren1989 ***** válasza:
100%
Milyen apró jeleket fedeztél fel még?
2020. nov. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Széles mosoly (fogai is látszanak), flörtök, utalgatások, többször volt, hogy összeért a karunk, ha mentünk egymás mellett (közel jön ilyenkor mindig, viszont amúgy meg máskor nem akar hozzám érni, tehát ez ellentétes), párszor észrevettem, hogy messziről is néz (bár ilyenkor többnyire elkapta a tekintetét), szóval ilyesmik...
2020. nov. 20. 20:14
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy tetszel neki.
2020. nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
És az nem lehet, hogy csak bemagyarázom ezeket, mert így akarom látni? Bár a flörtök egyértelműek.
2020. nov. 20. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!