Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, őszintén: ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszintén: ha egy nőt saját magatoknál butábbnak és/vagy tájékozatlanabbnak éreztek, az imponál nektek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék feszültséget gerjeszteni, őszinte kíváncsiság vezérel.

2020. nov. 20. 23:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem, legyen velem nagyjából egy szinten.
Az sem zavar, ha lepipál az ilyesmiben, csak találjuk meg a közös hangot.
Nem szempont egyáltalán.
26 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Igazából annyi előnye van, hogy így úgy tűnik mintha én okos lennék és talán megkedvel emiatt. Másért úgyse tudna.


De alapvetően jobb, ha nagyjából azonos a szint - és hasonló érdeklődési kör - mert abból jönnek a jó beszélgetések.

2020. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem imponál. Nem akarok bunkónak vagy beképzeltnek tűnni, de alapvetően nagyon kevés nőnél éreztem, hogy lepipálna vagy legalább elérné azt a szintet amit én tartani tudok. Igazából egy okos lány sokkal imponálóbb, mint egy butácska.
2020. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Isten ments, ostoba embert még a lakásomon kívül is alig viselek el
2020. nov. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Ne legyen olyan buta, mint a sár, de jobb ha én vagyok az okosabb férfiként. Kiütést kapok a túl okos nőktől, mert ők általában okoskodnak is. Az isten mentsen meg mindenkit az ilyen " én biztos hogy jobban tudok mindent is" típusú nőktől.
2020. nov. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Nem, rettentően zavaró de kénytelen vagyok elviselni. Valamit valamiért
2020. nov. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem imponál. Ahogy a magukat okosnak képzelő, kőbuta agresszív nők sem.


Szeretem ha el lehet beszélgetni egy nővel. A probléma az az hogy inkább magukat okosnak képzelő nők vannak, akik azt hiszik, úgy állítják, a munkájuk hihetetlenül fontos, hihetetlenül okosak mert megvan a szabvány diploma, közben sötétek nem kicsit.

2020. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem találkoztam még olyan nővel, aki tájékozottabb vagy okosabb lett volna nálam, de nekem ez nem is szempont.
2020. nov. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Két okosabbal, és három kevésbé okosabbal jártam eddig.

Ezek közül csak a jóval butább párom idétlensége zavart.


Az hogy okosabb még tetszett is.

2020. nov. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem ,

de ne keverjük össze , ahogy fentebb is írták az okoskodóval.

az igazán értelmes és intelligens és főleg bölcs ami bejön.

na de hol van ilyen ?

2020. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!