Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy ilyen gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy ilyen gyönyörű nő miért vonzódhatott ehhez a férfihez?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


Sokat gondolkodtam rajta, de nem jöttem rá. Még a pénz sem lehet, mivel a hölgy volt az első szupermodell az USÁ-ban, mikor találkoztak már a karrierje csúcsán volt.

Ehhez mit szólnak az itt siránkozó incel fiúk?


2020. nov. 21. 13:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10: Nem attól lesz valaki helyes/szép, hogy vékony. Nem tudom, honnan tudsz te ennyi hülyeséget összehordani, de minden kérdésre jut egy tőled.
2020. nov. 21. 15:00
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11.


Nem? Akkor miért is ez az első dolog amibe belekötnek itt is, bármelyik nem esetében?

2020. nov. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem ki ez a fickó, egy amerikai "Cars" nevű rockbanda alapítója.

Ennyi, egy helyi híresség akihez hozzáment egy modell. Ez miért olyan egyedi eset? Lehetne akár polgármester, színházigazgató, politikus, menő zenész, bróker, fogorvos, ügyvéd, akik ilyen csinos nőket vesznek el.

Azaz a szokásos formula. Híres-gazdag = anyagi biztonság.

2020. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 senki nem kötött bele.
2020. nov. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!