Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tesz lazává? Tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tesz lazává? Tippeket kérnék.20L

Figyelt kérdés
Annyi olyan ember van, aki mindig minden helyzetben olyan laza tud lenni. Van valami tippetek, hogy hogyan csinálják? Sajnos én túl görcsös, stresszes vagyok. Mi az, amivel ezen változtathatnék? (A szexen kívül, mert most nincs pasim. )
2011. aug. 28. 17:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Alkohol, drogok.
2011. aug. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Életmód váltás. Mondjuk egy könyv nem lenne elég ahhoz, hogy leírjam mit csinálj.

Ne gondolkozz. A gondolkodás a "gond" előtaggal kezdődik. Csak a baj van vele. Érezz, az sokkal de másabb dimenzió. Én mindig ezt mondom, nem vagyok rest elmondani még ezerszer. Ne idegesítsd fel magad minden apróságon... tipikus női "hóbort", hogy minden apróságon felhúzzátok magatok vagy a hangyából elefántot csináltok. Nem kell leragadni a részleteknél, mindig csak a lényeg a lényeg.

Sportolj sokat, gyűjts önbizalmat, így lepattan rólad a fika. Magyarán Élj; Tapasztalj és ennyi a titok.

2011. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha nincs mit veszíteni...
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok mint te....20F

furcsa......igen...az...

2011. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
állj ki a Hősök terére és szarj oda. elég laza
2011. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 TheGodfather válasza:

ha stresszelsz, szívj el egy cigit

az segít

2011. aug. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Az izomlazító!
2011. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
jóga :D
2011. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ha valaki ellazít :P :"D
2011. aug. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A lazasag belulrol jon. Hasonlo az onbizalomhoz de nem ugyanaz. Attol leszel laza hogy teszel masok velemenyere es a sok hulye elvarasra. Csak a szamodra ertekes dolgokra es emberekre koncentralsz, a tobbivel csak akkor foglalkozol ha nagyon raersz.
2011. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!