Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki szinte első találkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki szinte első találkozásnál tudta, hogy együtt maradnak végleg (de legalábbis hosszú ideig)?

Figyelt kérdés
2020. nov. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párom tudta. 😊
2020. nov. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismertük egymást pár éve, de az első randin egyértelmű volt, hogy innentől minden más. 😊
2020. nov. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél nem tudtam. Már 3 hónapja ismertük egymást, mire az első igazi randi összejött. Én azon a randin azt éreztem, hogy hazaértem. 10 év lett belőle és egy gyerek. Egyébként ő nem érezte azt. Sok mindent csak akkor kezdett érezni, amikor már én nem éreztem.
2020. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Külföld. Odajön hozzám egy ürge, bemutatkozik, hogy ő az egyik munkatársam. Életemben nem láttam még, nem is fogom túl sokszor, 2 hónapon belül húzok el máshová.

Az összes vészharang megszólal, "basszus, hogy emiatt még mennyit fogok szívni!" és lepereg előttem a teljes életem. Ő azt mondja, hogy már akkor tudta, hogy én vagyok élete szerelme.


Nem vagyunk együtt. A kapcsolatot tartjuk egymással, de eléggé holosan.


Amúgy igazam volt. Valószínűleg neki is. De hát, az élet olyan, mint a gyerek ingje: rövid és szaros.

2020. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4-es, minden szerelmet megpróbál az élet. Csak van, ami olyan nagy, hogy beteljesül, mindenáron és van, ami nem elég nagy hozzá. Akkor se, ha belehalunk. Nekem is volt ilyen, győzött az eszem, ellöktem magamtól, de 10 évig nem hevertem ki, 20 év után is visszajön álmaimban időnként. 10 év után tudtam újra szerelmes lenni, de ugyanazt az őrült szerelmet csak 20 év után éreztem újra valaki más iránt.

Mindenesetre van olyan szerelem, ahol nem számít se távolság, se az, hogy robban minden: otthon, család, gyerekek, exházastársak...

Kérdés, hogy a sok áldozat megéri-e.

A szerelem mindent felborít. Ulickaja írja egy könyvében, hogy az élet keresi az utat. Márpedig az életösztön a legerősebb ösztön a világon és a szerelmet is ez mozgatja, meg a szaporodási ösztönt is. Amikor az ember lemond egy szerelemről, az tulajdonképpen öngyilkosság.

De nem mondom, hogy minden esetben megéri a szerelem. Van amikor az ember inkább magát gyilkolja le, mint azokat, akiket szeret.

2020. nov. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy tudtam, hogy "van dolgunk egymással", de az életem szerelme.. hát a jó ég tudja. Talán a jelenlegi párom. A zsigeri ösztönöm azt mondaná, hogy simán lehet, de a tudatom miatt félek ilyet kijelenteni. Kellett már bőven csalódnom...
2020. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!