Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a 33 éves férfiról, akinek a legkomolyabb kapcsolata 4 hónapos volt és nagyon mély érzésekről beszél?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Azt gondolom, hogy Mo-n rengetegen szakértenek foci témában is, pedig életükben nem sikerült 20 métert futniuk labdával, vagy egy üres kapuba találni...


A pasas is beszél valamiről, de ha 33 évesen 1db 4 hónapos kapcsolata volt, akkor 99%, hogy még szűz, csak ezt ugye már nem meri bevallani, így a 4 hónapos kapcsolattal takarózva osztja az észt, és szerelmes minden szembejövő nőbe

2020. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ebben ellentmondás. A 33 év miatt azzal számolsz, hogy már legalább 15 éve csajozik, kalandozik. Pedig ez sok esetben nem így van. Gyerekkori trauma, kezdeti sikertelenségek könnyedén vezethetnek oda, hogy 30 fölött lesz az első kapcsolata, akkor meg a 4 hónap nem is rossz.

Mély érzelmei ettől még lehetnek, sőt! Aki ennyi ideig egyedül van, máshogy értékeli a kapcsolatait. Jobban megbecsüli a másik embert, mert nem a megszokott társ, akit bármikor leválthat, hanem az életének új iránya.

2020. nov. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

2: Minden stimmel! :)

Gyerekkori traumától kezdve a sok barátzónán át a sokáig bezárkózásig! :) 36 éves voltam az első bartánőmnél. Igen, a szüzességem is addig tartott.


Ámbátor hajlok arra, hogy ez a hűség dolog személyiségkérdés, nem? Ezáltal a megbecsülés része is ebből táplálkozik, természetesen osztom azt, hogy ez a "skill" a hozzám hasonló sorsú férfiaknál fel tud erősödni az idő haladtával! :)


Nagyon jól eltaláltad amúgy!

2020. nov. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha az van amit itt írtak akkor nem valami eszes mert többet is hazudhatott volna. Persze tudjuk hogy ettől még lehet jó ember de ezt a nők nem tudják. Aki nem ment át bizonyos számú szakításon meg x idő kapcsolata nem volt referenciaként (no nem nosztalgiázást akarnak hallani csak tudni hogy kapós “termékkel” van dolguk) az a szemükben holmi pszichopata. Nem szép dolog hazudni de nem egészséges maga a közeg sem. Akit pl úgy neveltek hogy “csak azzal akivel házasságot is kötnél” és nem úgy hogy “durrbele” az már az elején lemaradt csodabogár lesz és úgy tud csak visszakapaszkodni ha szuperjóképű,vagy ha bele illeszkedik a nem patyolattiszta közegbe (ő konkrétan füllentéssel)
2020. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak e miatt ne dobd
2020. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon óvatosan kezelnem.
2020. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én? Berágott, mikor meglepődtem, hogy 4 hónapos kapcsolatot komolynak és mélynek tart 33 éves létére, pedig nem is voltam sértő vagy trágár vagy bármi csak meglepett, elküldött melegebb éghajlatra és közölte hozzá se merjek szólni többet, én meg ideges lettem és kitöröltem. Csak érdekelt más hogy állna hozzá, mert szerintem ez egy nem szokványos hozzáállás a részéről. Nem voltak házasok, nem volt gyerekük, nem éltek együtt, az anyja egyszer látta, és sima szakítás volt, nem olyan, hogy meghalt a nő vagy valami.. Gondolom életében először volt nem csak szexkapcsolata és azt hiszi ez már a világot jelenti(mint írta egy válaszoló), nekem ettől nem igazabb, hanem hamisabb az egész, hiszen nincs másra rálátása és azt hiszi feltalálta a spanyolviaszt.


Nem volt szűz, volt több rövidebb kapcsolata 5-10 évvel idősebb nőkkel.

2020. nov. 23. 10:42
 8/15 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet kérdező, nem tudnék komolyan venni egy olyan embert aki ilyen rövid kis kapcsolatban mély érzelmekről meg komolyságról beszél. A reakciója pedig csak alátámasztja, hogy nem kell vele kezdeni.
2020. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem volt szűz, volt több rövidebb kapcsolata 5-10 évvel idősebb nőkkel."


Minden szűz férfi pont ezt mondja egy bizonyos kor után :D

2020. nov. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9 és mindenki szűz akitől nem nedvesedik kapásból mindenki illetve nincsenek nyali falis összebújós fülledt fotók róla valami csajjal a közösségi oldalon- ja ismerős női “dogmák”. Nem mindenki tartogatja magát nyíltan felvállalva a “várom az igazit” szólamot hanem azért alamizsnáért lehajol “hát most ettől és ennyi jutott”. Ha nem kell a kalandpartnerről képet mutatni akkor ma még mindig kevésbé megbélyegzett dolog ez
2020. nov. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!