Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz arról a 33 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz arról a 33 éves férfiról, akinek a legkomolyabb kapcsolata 4 hónapos volt és nagyon mély érzésekről beszél?

Figyelt kérdés

2020. nov. 23. 09:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10: férfi vagyok, pontosan tudom, hogy a szűz haverok mivel jönnek.


Nem vagyok szűz, csak valami idősebb csaj volt (persze soha egyet nem láttunk de még fotón sem), nem vagyok szűz, volt egy x hónapos kapcsolatom, de még azelőtt, hogy titeket megismertelek... hidd el, ezeket egy nő nem veszi le, én viszont együtt sörözöm ezekkel a srácokkal, és nem csak a neten szédjtenek a nagy dumákkal :P

2020. nov. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szóval, megkérdőjelezted az érzéseit, sőt, talán el akartad vitatni azok érvényességét (vagy legalább is a történetbeli férfi így értette a dolgokat), és ezen berágott. Nem jó reakció, de valamennyire így megérthető.


Attól függetlenül, hogy te nem látod a miértet, számára lehet, hogy tényleg mély volt: az érzések ugyanis szubjektívek.


(Ismétlem: ezzel nem helyeslem a reakcióját, csak megértem).

2020. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, pont ezt mondta, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy jobban tudjam milyen volt a kapcsolata, milyen tapintatlan vagyok és mit képzelek magamról és hogy feltűnt e nekem, hogy ő nem sértett meg azzal, hogy a nyilvánvaló hibáimat(lol, meg is lepődtem, hogy miket tart annak) firtatta és én mégis..


Csak annyit írtam hogy " 4 hónapos kapcsolatot mélynek tartasz? 33 évesen?"


Érteni én is értettem, de nem volt indokolt az ilyen jellegű kirohanás, ráadásul ilyen marhaságon, nem is valami komoly dolgon, meg amúgy is, lehet véleményem, pláne ha erről beszélünk nem nyilvánosság előtt.


Érdekelt, mi a csudáért tart mélynek egy kezdődő kapcsolatot(szerintem a viszonyítás hiánya miatt), de már nem fogom megtudni.


Meg ha úgy gondolja, hogy nem is értem, milyen nagy dolgokon is mentek keresztül, és ezért előítéletes vagyok, megpróbálhatta volna megértetni velem, de neem. Egyébként naponta egy két dolgon kiakadt és elköszönt, félreértett, feltételezett..


Mondjuk megkérdezte fogok e valaha találkozni xynal(férfi, akivel sosem találkoztam), én meg közöltem, hogy nem tudom, talán egyszer. Fú, nagyon berágott arra is, pedig csak arra gondoltam, hogy hosszú az élet, fene se tudja mi lesz a következő 50 évben.


Minél többet gondolok erre az kéthetes csetes ismerkedésre, annál inkább kezd leesni, hogy olyan végletesen élt, igazán felkavaró és rekord lehetett számára(és a nő számára) az a 4 hónap, engem ez alatt az egy hét alatt is kikészített, mint valami hullámvasúton ülni, olyan volt. Vagy valami akadálypálya, vigyázz, hova lépsz, mert csapda, a jó mezőkön meg jutalom várt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2020. nov. 23. 16:39
 14/15 anonim ***** válasza:
9,11 és téged ez miért érdekel? Félsz hogy igazából lmbtq és rádrepül ezért résen vagy inkább hogysmint vannak az infók róla? Esetleg nem megy jól a meló, kívánnivalót hagy maga után az egzisztencia és a versenyszellem miatt amögé bújsz hogy “legalább én dugtam 2 szőkével meg 3 barnával amazok meg semmilyennel”? Nálunk senkit nem érdekelnek a csajos sztorik azt se tudjuk kiét hogy hívják (csak komoly hibaszázalékkal) ha valaki nyálas ömlengésbe kezd megkérdezzük be akarja e dobni a közösbe mert ha nem akkor fölöslegesen dicséri a selymes bőrét , idomait
2020. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Érdekes kivárni, hogy kölcsönösen egymásra izguljatok... Sokkal jobb élmény, mint erőltetni.
2020. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!