Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nőként természetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nőként természetes hosszabb ősz haj?

Figyelt kérdés
Fiatal nő vagyok és korán elkezdtem őszülni. Már az ellen is tiltakozott a környezetem, hogy nem színezen-festem tovább, de most meg rá akarnak beszélni, hogy maradjon egészen rövid, de nekem a félhosszú-hosszabb ősz haj a célom.
2020. nov. 23. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szép. Csak ápolni kell. Mostanában divat ez a "granny" frizura, az szerintem is szép. De a természetes ősz haj gyakran gusztustalan sárgás, szerintem azt nem kellene hagyni, mert nagyon igénytelen.
2020. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Szard le a környezeted. Neked tetszik így, amit tervezel? Igen. Akkor meg? Az a lényeg, hogy saját magadnak tetsszen a végeredmény.


Akik meg hőbörögnek miatta... Le vannak szarva. Haters gonna hate.

2020. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem személy szerint nagyon tetszik az ősz, férfiban is, nőben is.

Ha őszülnék, egy pillanatig nem próbálnám palástolni.

Végeredményben meg a te hajad, te hordod, mi köze hozzá annak, aki nem hordja, legyen olyan hajad, amilyet te szeretnél viselni.

2020. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Kb. 10 évet öregít rajtad. Ha téged ez nem zavar, akkor bennünket sem.
2020. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
tapasztalatból mondom hogy ami nekünk nőknek tetszik, az sokszor nagyon nem jön be a férfiaknak. mi gyakran gondoljuk magunkat csinosnak egy doboz szabású vagy túlméretezett felsőben, egy mickey egeres pólóban vagy szoknyát amihez tornacsukát húzunk, mert ez a divat és szerintem is jól néz ki. De ha még nincs párod, akkor jobban jársz ha festetsz, mert a férfiak az ösztöneik után mennek és bár fel se fogják majd hogy az ősz hajad miatt utasítanak vissza, de tudattalanul is ez lesz az oka. A társadalom sem kegyesebb hozzád, az öregeket marginalizálják, de ha hagyod magad őszre, majd te is megtapasztalod, hiába vagy még fiatal. Egy állásinterjún ennyi elég, hogy ne téged válasszanak, mert idősebbnek tűnsz.
2020. nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van szép ősz haj, de elég ritka. Ha pont ilyened van, akkor viseld nyugodtan.
2020. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép, ha ápolt, és nekem nagyon tetszik, ha valaki tudja természetesen egészséges önbizalommal viselni. Fogsz kapni megjegyzéseket és bizonyos helyzetekben lehet hátrány, de ha még tudsz ezekkel birkózni, hajrá.
2020. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
A szürke haj jól néz ki,a fehér undorító,és ez mindkét nemre igaz.
2020. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez ízlés kérdése, és így látatlanban nem is lehet megmondani, hogy neked konkrétan jól áll vagy sem.


Egy biztos, ez a te életed, a te hajad, azt teszel amit akarsz, aztán vagy bejön a döntésed, és találsz olyat, aki így fogad el, vagy újragondolod, hogy kitartasz mellette, vagy változtatsz.

2020. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%
Szép szép, de tényleg +10 év...
2020. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!