Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan férfiak, akiknek az anyja sportos és kulturált? Eddig még ilyent nem nagyon láttam, illetve egy-kettő azért eszembejut, és ők általában boldog családban élnek és gyerekeik vannak, arany életük van.

Figyelt kérdés

Olyat láttam már akinek az anyja kulturált és rendes, de nem sportos (általában később kiderül hogy azért annyira nem rendesek), és olyat akinek abszolút nem kulturált és nem is sportos.

Milyen jó lehet egy olyan családba kelekerülni ahol az anyuka egy energikus, rendes nő. Aki jóban van az anyósával, ott az anyósa milyen életmódot folytat? Hogyan lehet kikerülni a problémás eseteket? Hogyan látszik elsőre ez?



2020. nov. 24. 08:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy belekerulni?
2020. nov. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Úgy értem megismered a fiát, minden tökéletes, majd pár hónap múlva kiderül hogy ott egy ilyen hm érdekes mama akiről egyre inkább látszik hogy ezt az akadályt nehéz "kikerülni". Majd évek múltán már egyértelmű. Hogyan lehet megtudni hamarabb hogy a fiú anyja problémás?
2020. nov. 24. 08:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit számít az hogy az anyós sportos e?
2020. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod meg hamarabb, ha hamarabb megismered. Nem igazán vannak tuti "előjelek" a dologhoz. Amúgy nekem eddig mindig jó viszonyom volt az összes "anyósommal", a férjem anyja meg kifejezetten közelebb áll hozzám, mint a saját anyám. Nem különösebben sportos, de aktív életet él, még dolgozik (tanítónő ráadásul), de nem ezen múlik, hogy kivel mennyire lehet jól kijönni, hanem a személyiségén. Merthogy engem már első pillanatban tárt karokkal fogadott, nagyon kedvesen és nyitottan állt hozzám, még mielőtt megismert volna, szóval ez tuti nem rajtam múlt. Az exeim anyukáinál is hasonlóak voltak a tapasztalataim, volt persze aki kevésbé volt ilyen nyitott, de azért velük is mindig normális volt a viszonyom, sosem volt olyan tapasztalatom, hogy nagyon beszólogatna vagy akadályozna. Mondjuk ezt inkább anyuci pici fia-típusú pasiknál tudnám leginkább elképzelni, szóval ha valaki értelmes, önálló férfit választ párjául, akkor talán kisebb esély van akadékoskodó anyósra, mert ő már megszokta, hogy nincs beleszólása a fia életébe.
2020. nov. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de az abszolút nem sportosakkal nekem nagyon rossz a tapasztalatom, lehet hogy a nem sportos barátnőket elviselik. Mások tapasztalatai? Erre eddig nem gondoltam, ma jöttem rá hogy az összes nő akivel gondom volt, milyen életmódot folytatott. A férjükkel pedig nagyon rossz volt a kapcsolatuk.
2020. nov. 24. 08:38
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk tény, hogy látszott rajtuk valami családi zűr, de eleinte jól palástolták, furcsa volt hogy szinte azonnal kellett menni a családhoz. Az anyukán elsőre nem látszott kifejezetten az életmódja, később derült ki az hogy kolbász-szalonna-tv.
2020. nov. 24. 08:41
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vannak, érdemes lehet a számodra megfelelő férfiakat megkérdezni hogy anyád sportos e.


Különben ha itt tartunk a te anyad sportos és jól főz ?:)

2020. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Aha, nagyon :) Teljesen ehhez vagyok szokva, valószínű ezzel vagyunk kinézve ha belekerülünk a másmilyen szokásokhoz.
2020. nov. 24. 08:53
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Na ha jól néz ki megismerkednek anyáddal :)
2020. nov. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jó a kapcsolatuk apámmal, amúgy volt már hogy láttam hogy rajta felejtik a szemüket egy pillanatra idősebb ismeretlen férfiak :)
2020. nov. 24. 09:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!