Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. 80% azt írta, hogy könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 80% azt írta, hogy könnyebb összejönni egy lánnyal és nehezebb utána együtt is maradni. Miért? Miért nem fordítva van?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Megmondom őszintén én is azt hittem, hogy meghódítani egy lányt nehezebb, majd utána már könnyebb együtt minden.

De a többség szerint ez pont fordítva van.

Miért?


2020. nov. 24. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Ebben a kategóriában több a nő, mint a férfi, ez már több kérdésnél is kiderült a szavazásokból és hozzászólásokból. A nők többségének a fejében az van, hogy minimálisak a férfiakkal szembeni elvárások, szóval a legnagyobb lúzer is talál nőt minden bokorban. Ezért jött ki ez az eredmény a szavazásnál.

Amúgy, ha eltekintünk az emberek szintjétől, akkor hullámzó a dolog. Felszedni egy csajt egy átlagos srácnak, nem könnyű. Ha már sikerült, akkor a kapcsolat elején, akár 1-2 évig is elég könnyű megtartani. Aztán, amikor elmúlik a rózsaszín köd, újra nehéz lesz a helyzet.


Úgy összességében az itteni válaszokra ne nagyon alapozz. Tele van az oldal megkeseredett és frusztrált válaszolókkal.

2020. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elején sok dolog van az ember pártján. Az újdonság varázsa, a titokzatosság, hogy nem ismered még a másik árnyoldalát, nem együtt haladtok az életben... Utána minden tudatos munka lesz, sok kompromisszum, tervezés, sok igyekezet, hogy megmaradjon a kapcsolat olyannak, amilyen.
2020. nov. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elején tart a rózsaszín köd, majd a hétköznapok. Ott dől el, hogy valóban osszeilletek-e, tudtok-e alkalmazkodni egymáshoz. Egy jó kapcsolatért tenni kell, ami sokkal nehezebb, mint dugni a harmadik randin.
2020. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%

1-es. Én még kiegészítenélek! Tele van rózsaszín habos és szivárványos happy minden és mindenki legyen pozitív típusú, ámde tapasztalatlan hozzászólókkal. Ha olyan kérdésre adok választ, amiben már 20 év tapasztalatom van, de az nem egyezik ezek véleményével, akkor lehúznak. Vicces, de igazából nem is számít! :) Az is tény, hogy olyan 75%-25% az arány a női oldalnak, szóval irreleváns a válaszok többsége a realitást nézve.


Nem számít a külső, nem számít az egzisztencia, nem számít az iskolai végzettség, nem számít a háttere, csak legyen szuper a srác. Hát elég érdekes, mert akkor valami szuperman-t keresnek, aki a semmivel arat a nők között. Vagy maga a női oldal ennyire kishitű.

2020. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

"Az is tény, hogy olyan 75%-25% az arány a női oldalnak, "


De jó, akkor megdőlt a legendás férfi többlet mítosz?

2020. nov. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

#4: Igen, ez teljesen korrekt. A legtöbb témában van egy fő irány, amit lehet mondani és minden mást lehúznak és érvelés nélkül támadnak. Érdekes, hogy amikor full ugyanazt írom nőkről és férfiakról, mennyire más pontozásokat és hozzászólásokat kapok.


És kérdező, nézd meg az #5-ös választ. A válaszoló nem a kérdésre válaszolt, hanem csak szimplán beszólt a férfiaknak. És ez a válaszoló több, mint 90%-ban hasznos válaszokat ad, ráadásul, valószínűleg ez a beszólása is fel lesz pontozva! Na, így néz ki itt az, ami "hasznos".

2020. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

"z is tény, hogy olyan 75%-25% az arány a női oldalnak"


Mutasd a statisztikát, mert addig csak légből kapott találgatás

2020. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7: Mutasd azt, hogy bárki azt állította, hogy az oldalon férfitöbblet van. Mert, addig csak légből kapott találgatás az állításod.
2020. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös. Nem tudom mire gondolsz? A FELNŐTT kategóriát olvasgató és válaszolgató nemek arányára gondoltam. A szexualitás kategória már fordítottan arányos, sőt, ott sok-sok pasi nőnek adja ki magát, úgy írogat.


A népességben meglévő nemek aránya nagyjából azonos, ott az a baj, hogy a pasik 98%-át hajtja a szaporodási(élvezeti) ösztön, a nőket ez már annyira nem. Ebből az eltolódásból generálódik a sok probléma, mivel a férfi szexelni akar már-már kényszeresen, és persze hogy gyakran nem jön össze semmi. A nők ezzel szemben nyugisan elvannak, kivárják hogy normális egyed bukkanjon fel. Mondjuk tény, hogy ha 50-50%-nak vesszük a nemek arányát, akkor a férfiak oldalán legalább a 100%-ból minimum 20% tökéletesen alkalmatlan párkapcsolatra, ki ezért, ki azért. Majd ezek lecsapódanak minden fórumon, hogy képtelenség nőt találni.


Egyébként csak egy jó tanács! Tisztába kell lenni azzal, hogy egy párkapcsolat miről is szól. Már itt el is ment a hajó sokaknál, mert azt gondolják hogy a párkapcsolat az a szexről szól, oszt' jónapot. Kell egy nő, akit dughatok, de nem ám akárhogyan! Naponta, orál, anál, mindent vállaljon be! Aztán megy a sírás, hogy nincs nő erre a célra. Kommunikáció nulla, jövőkép nulla, elképzelés a máról nulla, tisztelet nulla, kitartás nulla, stb... de azért kellene egy nő. Persze vannak olyan nők is, akiknek ugyancsak hasonló szinten állnak, de ők meg az alfahím társaságára vágynak. Tudjátok alfahím, kigyúrt, nagypofájú, egoista, kopasz, agresszív állat. Mert sokaknál ez az alfahím. Csórikám, akivel meg elbánt az élet, az meg a pálya széléről nézheti a nagyok játékát. Se ész, se külső, se akarat, se életcél. 20% már csak ilyen.

2020. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Mert ma az élj a mának elv a trendi. A kapcsolat csak tapasztalat szerzés, élmény, az önmagunk kiteljesedésének része, az egó simogatása, nem pedig valami tartós, tudatos, igazán tiszta becsült dolog. Én három nővel feküdtem le életemben, de annyi nőt megdughattam volna, hogy meg se tudnám számolni, de egyikkel sem tudtam volna elképzelni valami éppkézláb kapcsolatot. Szóval szerintem is így van. A nők egyik kapcsolatból ugornak a másikba, vagy nem is kell kapcsolat, udvarló mindig akad. De sejtem a férfiak akik nem olyanok mint én, hasonlóan vannak. Ma nem menő a párkapcsolat. Ma dugni menő.
2020. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!