Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb. 80% azt írta, hogy könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 80% azt írta, hogy könnyebb összejönni egy lánnyal és nehezebb utána együtt is maradni. Miért? Miért nem fordítva van?

Figyelt kérdés

Itt a kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Megmondom őszintén én is azt hittem, hogy meghódítani egy lányt nehezebb, majd utána már könnyebb együtt minden.

De a többség szerint ez pont fordítva van.

Miért?


2020. nov. 24. 19:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
És kérdező, nézd meg azt is, hogy a #6-os válaszom 0%-on áll. Az előtte lévő beszólás pedig 100%-on.
2020. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatot megtartani mindig, minden esetben erőfeszítésbe kerül, kiv. ha az egyik fél full lábtörlő típusú. Nem az van, hogy utána jaj, de könnyű minden... ki kell mutatni a másik iránti szeretetünket úgy, ahogy a másik akarja; tudni kell kezelnie a konfliktusokat, kompromisszumokat kötni, a tüzet fenntartani, az később az együttélést, a közös háztartást, akár gyereknevelést kezelni; a traumákat kezelni stb. A barátnőszerzés része meg annak könnyű, akinek lehengerlő a személyisége és/vagy jól néz ki. Aki szerencsétlenebb ebben, annak nehéz lesz, de attól még nem lesz könnyebb megtartani a nőjét úgy, hogy a kapcsolat kielégítő legyen mindenkinek, ugyanolyan nehéz, mint egy karizmatikusabb embernek. Tehát ha a nagy átlagot nézzük, könnyebb becsajozni, vagy bepasizni, mint egy harmonikus, igazán jó kapcsolatot fenntartani.
2020. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Elmondom az én tapasztalatomat.

Amíg távolról voltam a lányokkal, akkor nagyon illuzórikus képet láttam róluk. A szépet, aranyosat, édeset találtam bennük, főleg a szexuális túlfűtöttségem miatt is. De amikor naponta 2-3x szexeltem a barátnőmmel és semmi tesztoszteron nem volt bennem, olyan volt, mint egy haver. Már nem csak a huncut kacérkodást kellett átélnem, hanem azt is, milyen ha totál kiakad, ha félreért, ha megsértődik, ha olyat mond, ami fáj. Az, hogy cuki és bájos, nagyon a felszín. Megismerve, előjönnek a bajai és az is, hogy nem tudunk jól együttműködni. Ilyenkor már kell belső lelki munka, beszélgetés, megértés, amik rettentő nehezek. A kapcsolat és a gyereknevelés szerintem a legnehezebb dolgok az ember életében, olyan keményen megdolgoztatja a lelket.


Gondoltam megoldani, hogy lehetne ezt. Olvastam a tantrikus szexről, hogy nem élvezek el, s akkor a lányban mindig látom a nőiességet, mindig vágyom rá, ezért alapból egy nagy figyelemmel vagyok feléje. (Nem sikerül nem-elélvezni, ezt nem részletezem...)

A másik, hogy már a legrosszabbra számítok annál is, aki tetszik és szeretem, és teljesen elfogadom, akármilyen is lesz. Készülök rá, hogy a bájos és boldog idők el fognak múlni, és az igazi kapcsolat akkor kezdődik, ha az ellentéteket felfedezzük egymásban, és azokon átmegyünk.


Miután meghódítottam egyes lányokat, kiüresedve éreztem magam. Mintha vége lett volna a kalandnak, a mókának. Már azt "csinálhatok vele", amit akarok. Nem tudom, valami kimúlik ilyenkor. Eléggé rossz ez a természet, de ahogy tapasztaltam, nagyon sok embernél jelen van.


A barátom azt mondta, ő neki akkor sokkal jobb, ha a lánnyal már összejött, mert egyre jobban megismerik egymást és jobban is szereti ezáltal.

2020. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!