Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éled meg a magányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éled meg a magányt? Pusztító vagy építő számodra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 00:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
34%

Én is drukkolok neked Kérdező. Bár nőként azért neked könnyebb a dolgod szerintem. A nő értékesebb nem ma, több lehetőséged lehet.


Kort nem írnék, de fiatalabb vagyok, mint te.

2020. nov. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Mindenkinek olyan, amit kihoz belőle.
2020. nov. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Látod, én pont úgy gondolom, hogy férfiként egyszerűbb :)

Egyelőre elvagyok, bár életemben még ennyit nem voltam egyedül (egy év), talán ez volt a baj... Egyik kapcsolatból a másikba, bruh..

2020. nov. 28. 01:03
 14/33 anonim ***** válasza:
61%

Amióta csak az eszemet tudom, magányos vagyok... így valamennyire már hozzászoktam. Viszont szerintem a létnek értelme úgy van, ha az embernek párja van... lehet ezt tagadni.. társas lények vagyunk.

N

2020. nov. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve nincs barátnőm, szóval a negatív rekordodat megdöntöttem.
2020. nov. 28. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Jesszum pepi 3 év, fuu rosszul viselném.

Mi hiányzik jobban, a testi vagy lelki kapcsolat? Vagy együtt a kettő..

2020. nov. 28. 01:37
 17/33 anonim ***** válasza:
47%
Nehogy összesza..rd magad kérdező ...
2020. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

#16


Na látod erről beszélek. Egy pasi esetében gyakran megeshet, hogy évekig egyedül van, vagy, hogy soha nem volt még senkije. Egy nő esetében ez már ritkább (bár van rá példa), mert a nők könnyebben ismerkednek.


Mint pedig említettem az előző oldalon, lehetne nőm, de nem kell. A szex sem érdekel. Nem hiányzik ebből a szemszögből semmi. Emberek hiányoznak, akikre lehet számítani.

2020. nov. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem terveztem összeszarni magam... drága vagy :D
2020. nov. 28. 02:52
 20/33 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdem magam jól érezni! Egy mérgező kapcsolat szerű dologból másztam ki és azt vettem észre, hogy sokkal felszabadultabb, boldogabb vagyok, mint vele voltam. Most elterveztem, hogy minden téren fejlesztem magam! A külsőt/ belsőt beleértve.🙂 Ezt egy pasi mellett alig tehetném meg, mert lekötné a figyelmem...
2020. nov. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!