Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éled meg a magányt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy éled meg a magányt? Pusztító vagy építő számodra?

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 00:22
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nagyon jó hozzáállás, utolsó! Hajrá! ;)
2020. nov. 28. 03:24
 22/33 anonim ***** válasza:
67%

Túl sok jutott belőle, ebben a dózisban már pusztító. Közel 7 éve vagyok úgy egyedül, hogy teljes üresjárat van, de ezt megelőzően is alig volt valami, az is pocsék minőségű.

A szex nagyon hiányzik, rettentően elegem van már a masztiból, illetve az intimitás is (ölelés, bújás, csók, egy hús-vér férfi közelségének érzése). Talán ez a legpusztítóbb benne, szétrobbanok a hiány miatti frusztrációtól, el- és megkeseredett vagyok, kb. középsúlyos depressziós. Komolyabb, együttélős kapcsolatra mondjuk nincs igényem, úgy megszoktam már, hogy mindig csak egyedül vagyok, hogy nem tudnám elviselni - és igazából ezt is tekinthetjük egy pusztító, romboló hatásnak.

(29N)

2020. nov. 28. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

1. magány=értéktelenség tudata

2. egyedüllét=újabb alkotások örömének felfedezése


Én a fentiek tekintetében így vonok párhuzamot a két - valamelyest eltérően értelmezhető - fogalom között.


46/N

2020. nov. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
71%
6 éve vagyok egyedül, ebből 3-4 évig nagyon jól voltam élveztem az egyedüllétet, most már ritkábban, és a magányérzés dominál. Lehetne párom, de félek megnyílni egy férfinek, és nem tudom már elképzelni azt, hogy kapcsolatban legyek valakivel, mégis feszít ez a vágy belül. Hiányzik a gyengédség, törődés, szex. Nem tudom a kettősséget feloldani magamban, hogy egyedül akarok maradni, de szeretnék valakivel igazán összetartozni is.
2020. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Ha magányos vagy sebezhető vagy.
2020. nov. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Számomra pusztító, mert az ivással sokat rontok még a helyzetemen.40n
2020. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
A magány iszonyú romboló hatással van rám. (A magány nem egyenlő a szingliséggel. Imádok szingli lenni.) Az egyetem miatt minden évben kétszer másfél hónapot teljesen egyedül töltöttem, 0 emberi kommunikációval. A lakótársak ilyenkor hazamentek. Délelőtt a könyvtárban voltam (nem szabad beszélgetni) délután meg otthon, az üres lakásban. Borzalmas hatással volt rám. Jelenleg a családi házban vagyok, emberekkel körülvéve, és nagyon szeretem. Szingli vagyok, de nem magányos.
2020. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. nov. 28. 12:22
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben magányosnak éreztem magam, mert a szüleim elhanyagoltak, suliban kiközösítettek, akiket a barátaimnak hittem, elárultak, sokáig nem volt párom sem, amikor lett, akkor pedig amolyan társas magányban éltem, mert mindkettő elég önző volt, a másodikat meg még nem is érdekeltem, nem tisztelt és nem is becsült meg, csak azért voltam, hogy legyen valaki és elmondhassa magáról, hogy ezt is teljesítette.

Most újra egyedül vagyok, magányosan. Nagyon rossz hatással van rám, mert már annak is úgy örülök, ha valaki kedvesen szól hozzám, hogy azonnal ki tudok tárulkozni és kemény tapasztalatok árán tanultam meg korábban, hogy ennél rosszabbat nem is tehetnék. Mégsem tudom sokszor megállni, mert annyira hiányzik egy bizalmas kapcsolat, egy kis kedvesség, megértés és törődés.

2020. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt a korom, 26,N.
2020. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!