Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti hajlamosak vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hajlamosak vagytok egy botrányos férfit pozitívan megítélni a tehetsége miatt?

Figyelt kérdés

Vegyük például József Attilát. Egy zseni volt, de mint ember, nem hinném, hogy a nők álma lett volna, mert a viselkedése nem lehetett túl vonzó. Ettől függetlenül, ha ma élne, úgy, hogy a versei a mai irodalomi oktatás részét képezik, vajon mennyi nő ment volna hozzá feleslegül, pusztán a hírneve, és a tehetsége miatt?


Remélem értitek a példát.


2020. nov. 28. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
De említhettem volna példának Ady Endrét is.
2020. nov. 28. 19:18
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Justin Bieber?


Es még ezer hasonlo.

Nem kérdés a kérdés

2020. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A tehetségét és a művészetét értékelem bárkinek, aki megérdemli. Szerintem például Hitler is nagyon jó festő volt.


Bár ez nagyon nagy pozitívum (főleg az olyan művészlelkeknek, mint én), de önmagában édeskevés egy kapcsolathoz.

22L

2020. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak képzőművész ismerőseim, egy részük igazi vállalhatatlan tróger, de emberileg is. Van olyan, akit elsőre felvettek a Képzőművészeti Egyetemre, de emberileg tényleg undorító. Viccen kívül. Mondjuk neki senkije sincsen, mert ember nem marad meg mellette. Bár ezek elvannak a tehetségükkel, meg az alkalmi kapcsolataikkal.

Én 1000% nem kezdenék ki ilyenekkel, elismerem, hogy tehetséges, de elég nehézség van az életemben semmi szükségem rá, hogy feltörlőrongyként bánjon velem egy különleges hópihe.

2020. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!