Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom, hogy a férfiak hajlamosak másokban látni a hibát, míg a nők inkább magukban?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi párszor csalódik, átmegy nőgyűlölőbe, utál mindenkit, mert hogy képzelik, hogy nem elég jó nekik. Még véletlenül se nézne magába vagy próbálna meg jó irányba változtatni az életén gyűlölködés helyett.


Ezzel szemben a nők a csalódások után sem mennek át pasigyűlölőbe, hanem sokkal hajlamosabbak azt megkérdőjelezni, hogy mi lehet velük saját magukkal a gond. Ez csak nekem tűnt fel?



2018. okt. 14. 18:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szerintem nevelés, és önismeret az ami dominál.
2018. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én sose láttam másban a hibát.
2018. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Szóval a lányokat megtanítják önismeretre, a fiúkat nem?
2018. okt. 14. 18:59
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
3 Kb. igen. Fogalmuk sincs milyenek. Ha meg a hibáikra rá mersz mutatni, akkor hümmögnek, meg hamognak, meg rosszul látod..
2018. okt. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 Mármint a férfiak? Igen, úgy általában elég rosszul tűrik a kritikát. De nem hiszem, hogy ezért a nevelés lenne a felelős.
2018. okt. 14. 19:10
 6/16 anonim ***** válasza:
74%

5*De nem hiszem, hogy ezért a nevelés lenne a felelős.


De szerintem főképpen nevelés. Azok nem bírják a kritikát akik a nagy liberális nevelés áldozata, és otthon nem mondták nekik ha hibáztak, hogy vizsgálják magukat felül.. csak mindent ráhagytak..ebben nőttek fel.

2018. okt. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 De ennek semmi köze ahhoz, hogy fiú vagy-e vagy lány :D Amúgy a liberalizmus nem feltétlen egyenlő a “ki ha én nem” felfogással, illetve attól függ, hogy milyen mértékben liberális valaki.
2018. okt. 14. 19:16
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Ennek az a magyarázata, hogy noha a mereven hagyományos nemi szerepek (szerencsére) eltűnőben vannak, az erre való nevelésnek a maradványai tovább élnek, és egyik nemzedék adja tovább a másiknak, legalábbis ebben az országban. A lányokat szinte mindig arra nevelik, hogy nagyon erősen fejlesszék az érzelmi intelligenciájukat. Ez annak a maradványa, hogy régebben (de a rendszerváltás előtt szinte mindig) a nők egyedül cipelték a kapcsolat fenntartásának teljes érzelmi terhét, két ember helyett egyedül.
2018. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint ez pont fordìtva igaz.Mondom ezt nőként
2018. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4%
Itt pont hogy a nők gyűlölködnek és mindenért a férfiakat hibáztatják, merthogy patriarchális társadalom van, és hogy ők mennyire el vannak nyomva. Hogy rengeteg férfi ugyanabban a cipőben jár, mint ők, az őket nem érdekli, ők a hibásak és punktum.
2018. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!