Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy merjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy merjek flörtölni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon gyerekes, de ha tetszik egy férfi, szinte rá se merek nézni, nem hogy például szemezni vele. Valahogy automatikusan az jön, hogy még véletlenül se nézzek rá, így pedig nem is csoda, ha úgy érzik, hogy nincs esélyük vagy nem szimpatikusak nekem. Nagyon küzdök ezzel régóta és szeretnék "bátrabb" lenni. Hogyan csináljam?


25N


2020. nov. 29. 18:12
 1/3 anonim válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok, F.
2020. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szintén így VAGYOK. 30 N
2020. nov. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt kene atgondolni, hogy mi baj lehet belole, ha masnak a szemebe nezel? Szerintem semmi. Remelem te is erre jutsz.
2020. nov. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!