Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban élő nők/férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban élő nők/férfiak, van olyan személy akin a mai napig sem tudtátok túl tenni magatokat teljesen?

Figyelt kérdés
Csak úgymond elnyomjátok magatokban. Ha van, mióta tart?
2020. nov. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy ez annak számít-e, de az egyik exem a mai napig sokszor eszembe jut, bár egyértelműen nem kezdenék vele soha többé, de az a kölcsönös intenzív vonzalom, amit siha bem éreztem mással, nagyon hiányzik. Több, mint két éve szakítottunk és kb egy honapig tartott, de nagyon mély nyomot hagyott bennem. Úgyis, hogy most már egy éve komoly kapcsolatban vagyok. De ez van. Idővel az ember rajon, hogy mérlegelni kell és az élet nem olyan, mint a filmeken, vagy könyvekben.
2020. nov. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen.
2020. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen van. A csaj indok és szó nélkül ghostingolt fél év után.

Azóta sem értem miért.

Azóta is bennem van.

2020. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi szerelmem volt. Most választhatok, hogy egyedül élem le az életem, vagy gagyi utánzatkapcsolatokkal próbálkozom.
2020. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelmem még mindig hiányzik. Ő 15 volt, én 17. Most 45 vagyok. És a néhai feleségem is, aki 10 éve hunyt el fiatalon. Az Ő elvesztésén sem tudtam magam teljesen túltenni, és szerintem nem is akarom. De azért valamennyire fel tudtam dolgozni, elengedtem őket, szóval nem kell pszichológushoz járnom vagy ilyesmi. Csak sokat gondolok rájuk, hiányoznak.
2020. nov. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen ismertem egy lányt másfél hónapig. Ő volt a második nő az életemben akivel lefeküdtem. Külsőre abszolút az esetem volt mindenben és belsőre is nagyon megfogott a kedvességével. De sajnos akkoriban nem tudtam csajozni, nem tudtam hogy kell bánni a nőkkel megfelelő módon. Már a második randin lefeküdtünk, aztán még 1 hónapig jártunk mondhatni vagy nem tudom minek nevezzem. Alapból én is tetszettem neki, de nem tudtam úgy viselkedni, hogy jobban megtetsszek neki belül is és szépen elvesztette az érdeklődését. Megszakította a kapcsolatot úgy, hogy nem írt vissza. Csak egy-két évvel később válaszolt, amikor ráírtam még egyszer, hogy mi újság. A mai napig eszembe jut heti szinten többször. Ő az egyetlen lány, akiről a gépemen külön mappába lementett képeim vannak (nem az összes létező képe, csak kb egy tucat), amiket megnyitok megnézni néha. Sokszor eszembe jut mi lett volna, hogyha már akkoriban is jobban értek a nőkhöz és jobban meg tudom őt fogni.


Azóta voltam viszonylag sok lánnyal, voltak barátnőim is, de változatlanul eszembe szokott jutni.

27/F

2020. nov. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nagyon szerelmes voltam egy férfiba. Három éve láttam utoljára. Azt mondom túl vagyok rajta, de azért tartanék egy találkozástól.

Szexuális téren is van hasonló.

2020. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen személy. 2 éve volt. Szerelmes voltam belé. Mai napig gondolok rá. Kollégák voltunk.
2020. nov. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!