Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akarja erőltetni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm( Kati) ismerőse( Béla) elmondta Katinak, hogy én bejövök neki.


Ezzel csak az a baj, hogy a Bélának van mennyasszony ( persze fbn nincs jelölve) nem is laknak együtt, bevallotta nekem, hogy egy hárpia a nő stb. Oké...de a másik, hogy nekem van párom jelenleg külföldön van de ezt a Kati csak kalandnak nézi, mert hát minek jönne haza... Addig meg ismerkedhetek a Bélával meg csak jót teszek neki ha kihúzom a szar kapcsoaltból...


Egyrészt nem értem miért akarja rám erőltetni, miért nem másra.


Másrészt ez milyen dolog h mennyasszonya van és úgy flörtöl



2020. nov. 30. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Persze, minden félreqúró pasinak egy hárpia a párja, akivel kényszerből van. Ismerjük a sztorit.

Nem mellesleg talán kést raknak a torkához, hogy nősüljön?


Katis és Bélát is elküldeném melegebb éghajlatra. Ilyen sz.rkeverő emberekre semmi szükséged a környezetedben.

2020. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ezeket én se értem.

Meg pár hónapja Kati ott piszkálta Bélát, hogy na csak kisírta a gyűrűt...


Nem értem ha rossz egy kapcsolatom akkor minek megyek inkább szarnak fejjel mintsem ott hagyjam

2020. nov. 30. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem ha rossz egy kapcsolatom akkor minek megyek inkább szarnak fejjel mintsem ott hagyjam"


Mert ez a kényelmes választás. Milyen már ha szakítok és az újjal se lesz semmi? Két szék közé a padlóra esés és bőgés van, sokszor kaparás újra az előzőért.


Az ilyen emberek nagyon önzőek és csak azt figyelik, hogy nekik jó legyen, ők megkapják amit kell.

2020. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!