Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért akarja rám erőltetni a...

Miért akarja rám erőltetni a macska iránti szeretetet?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel nagyon sokat szoktam találkozni, jól elvagyunk, általában nála vagyunk az otthonában.


Szóval neki van két macskája, én pedig nem vagyok oda értük. Persze ez nem azt jelenti, hogy akármikor megyek, akkor gonosz szemeket vetel rájuk, beléjük rúgok, vagy hangosan szidom őket. Szoktam nekik enni is adni, az almukat takarítani, stb. De ha felmásznak rám, dörögölőznek, akkor elhúzódom, finoman arrébrakom őket. Az más kérdés, hogy mindig visszajönnek.


Az elején a barátnőm nem tudta, hogy nem vagyok oda értük, mivel nyilván nem adtam hangot neki. De az első alkalom óta, hogy arrébb tettem őket az ölemből, rám van szállva. Mindig, amikor megyek, akkor hozza a macskát, hogy simogassam, nézzem de cuki, de édes és a többi, meg felhozza az érveket, hogy a macskák miért szuperek és miért szeressem őket. Mindig mondom neki, hogy tisztában vagyok a macskák pozitív tulajdonságaival, de hiába érvel, ha nem szeretem őket, akkor nem. És egyszerűen nem érti meg, ugyanaz megy folyamatosan.


Nem értem miért kell olyat erőltetni az emberre, amit nem akar. És most nem csak a macskákkal például, hanem más helyzetben is.


2020. okt. 6. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Szakítsatok.
2020. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Hát senki se tökéletes, a barátnődnek ez a hibája.
2020. okt. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát senki se tökéletes, neked ez a hibád, próbálj meg vele együtt élni.
2020. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kicsibarany ***** válasza:
69%
Sajnos sokan nem értik meg, hogy különbözőek az emberek, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Uncsi is lenne a világ ha így lenne.
2020. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos sokan nem értik meg, hogy különbözőek az emberek, nem tetszhet mindenkinek ugyanaz. Uncsi is lenne a világ ha így lenne."


Uncsi lenne de legalább nem ölnék halomra az emberek triviális dolgok miatt.

2020. okt. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem párkapcsolat. Lány vagyok ès egyik legjobb barátnőmről van szó. Persze most mondhatná mindenki, hogy akkor ne járjak oda. De ezen kívül nincs gond. A kérdés csak annyi, hogy miért olyan elviselhetetlen valaki számára egy másik vélemény, érzés.

#3 Nem érzem magam hibásnak.

2020. okt. 6. 09:06
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt miért nem töle kérdezed meg minden alkalommal amikor ugy érzed, hogy rád erölteti a felfogását?????
2020. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Attól még az vagy. Az elítéltek se érzik magukat hibásnak, csak megteszi a bűnös cselekedetet.
2020. okt. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8-as, mégis miből gondolod azt, hogy bűnös vagyok?
2020. okt. 6. 09:13
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

"A kérdés csak annyi, hogy miért olyan elviselhetetlen valaki számára egy másik vélemény, érzés."


Nem tudom, végül is a kannibálok azon a véleményen vannak hogy az emberhús az jó, és így is érzik, nem is értem miért vetik meg ezt az emberek... :)

2020. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!