Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehetne pozitívabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetne pozitívabb a kisugárzásom?

Figyelt kérdés

Egy lány azt mondta, hogy azért nincs folytatása a randinknak...


" de nem akarok a közeledben lenni mert nyomaszt"

" sajnálom lehet nem tehetsz róla de ez van"

" én nem vagyok gondolatolvasó tsak érzem hogy negatívak az energiáid"


2012. okt. 19. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ezoterikus baromság arra, hogy nem jössz be neki.
2012. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy felelősség ilyesmit mondani valakinek, mert egy életre sérül a lelke, az önbizalma. Ne törődj vele, emelkedj felül a mondandóján és fogadd el, hogy neki nem kellesz. Sajnállak, mert ez nagyon kegyetlen indok volt és egész életedben rágódni fogsz majd azon, hogy vajon negativ-e a kisugárzásod? Ez a csaj egy életre tönkretette az egódat, ne hagyd kérlek!
2012. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom de azt kell hogy mondjam, hogy igaza van. Sokat faggattam, mire ezt elmondta. Változtatnom kellene. Ezért is írtam ki a kérdést.
2012. okt. 19. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Fukushima, Chernobyl -i látogatást ajánlanám, attól megjön a kisugárzásod. /ne vedd komolyan/ De kb. ennyit tehetsz kisugárzás ügyben, legalábbis ami a közeli jövődet illeti. Lehet lélekben is változni, de ez egy hosszú, éveken át tartó folyamat. És ez a változás is inkább lefele visz a lejtőn, minthogy kedvesebb emberré válj. Egy életvidám, jóhangulatú egyénből sokkal gyorsabban lesz egy depresszív, megkeseredett, agresszív zárkózott állat, mint fordítva. Rombolni könnyebb mint építeni, tudod így van ez nagy általánosságban. Csak ha nagyon elhatározod, és kokrét terveket agyalsz ki magadnak, akkor fog menni. MAgadnak kell megtalálni ezt az utat, legyél leleményes, gondokozz sokat rajta. Külső segítség nem biztos ,hogy jó, mert olyan mélyen nem lát beléd még egy elmeorvos sem.
2012. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!