Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha azért nem szeretnék kapcsolatot mert úgy sem tart örökké?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá, hogy ez a bajom, vége lesz, és én félek attól, hogy valaminek vége. Nem is kezdek keresni senkit. Mindig hosszú távra gondolkodok magánéletben, munkával nem az nem érzelem.


Egy próbálkozásom volt, de olyan kínos volt az eleje inkább elbohóckodtam és mondtam, hogy "jó haverok lehetnénk amúgy " persze azóta sem keresett, meg én sem őt.


Autót is úgy választok, hogy tucat járgány legyen, Swiftem meg egy Galaxy-m van egy régi Opel mellett mert az Opelel úgy jártam, hogy 4 van a városban és az enyém az egyetlen kombi külföldre járok alkatrészért, míg a Swift/Galaxy -hoz egy telefon hívás és 3 órán belül ki van cserélve. Velük is hosszú távra tervezek.


22/F



2020. dec. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vajon honnan bujik elo ennyi eletkeptelen ember?
2020. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké és akkor mi a kérdés?

Ha neked jó, hogy sose lesz kapcsolatod, mert félsz, akkor hát ne legyen. A te döntésed.

2020. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Vigyázz mit kívánsz. Az életben ami állandó, az a VÁLTOZÁS! Hogy mindig minden mozgásban van, változik. Te is a leendő párod is.

Képzeld el, hogy teljesülne a kívánságod: Megismerkedsz egy lánnyal és a kötelék örökké tartana. Mert egy jó tündér teljesítené a kívánságod. Lehet ez neked nem jelentene életed végéig tartó boldogságot. Elmúlna a rózsaszín köd, a hétköznapokban előjönnek olyan tulajdonságok is amik nem pozitívak. Tudod az élet nem fekete-fehér.

2020. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy állsz hozzá, hogy úgysem tart örökké, akkor valóban nem fog. Ehhez képest a XX. század első felében született nemzedék még úgy házasodott, hogy "amit Isten egybeszerkesztett, földi kéz ne válassza szét". És az 1960-as évekig valóban alig volt válás.

Ne feledd: csak rajtad és párodon múlik, hogy együtt maradtok, vagy elváltok.

2020. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tény, hogy manapság én sem látok még csak esélyt sem arra, hogy a környezetemben élő párok bármelyike is együtt fog maradni maximum pár évnél tovább (1-2 kivétellel), mert vagy ordít, hogy mennyire nem illenek össze, és csak az erős szexuális vonzalom borítja el a tisztánlátásukat, vagy mert éppen a pasi úgy bánik a lánnyal, mint egy kutyával, de nyilván 70 éven át ez nem fog működni, mert vagy nem tűri tovább, vagy a pasi hagyja el a nagy szerelemért, ezenkívül irtózatosan sok a lelkisérült ember.

Most őszintén, hogyan várhatunk életreszóló kapcsolatokat, amikor a mai fiatalok többsége arra nem képes, hogy valamire válaszoljon, csak az eltűnések, játszmák, sértegetések.


Ettől függetlenül én úgy érzem, hogy a barátommal nagyon egymásra találtunk, és mindkettőnk nagyon komolyan áll hozzá, apróbb problémák vannak csak néha, de azokat is mindig könnyen megbeszéljük.

Nyilván nem tudhatom a jövőt, de hinni azért még lehet benne.

2020. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Röviden: nem.
2020. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!