Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfigyeltem pár dolgot, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfigyeltem pár dolgot, ami totál megtévesztő lehet a hétköznapi életben. Leírom. Ti is így látjátok, ahogy én, vagy hülyeséget írok?

Figyelt kérdés

1. Az egyik amit megfigyeltem, hogy bár elsőre úgy jön le, hogy a rámenős, laza, vagány csajok népszerűek férfiak körében, ők nyúlják le a legjobb pasikat. De ez csak a megtévesztés, mert valójában nagyon nem, ők pont hogy haver csaj, meg dugópajti szinten rekednek meg jellemzően. És a kevésbé feltűnő egyéniségű nők azok, akikért még a feleséget is elhagyja a férfi, meg ők azok eleve, akikből feleség is lesz. Ők ébresztenek szerelmet, ők nem rekednek meg a dugópajti szinten, őrájuk nem haverként, hanem nőként tekintenek.


2. A másik dolog, amit megfigyeltem, hogy bár a csapon is az folyik, hogy a csúnya pasiknak nem jut nő, ez nincs így. Természetesen egy kifejezetten jóképű, vagy egy kisportolt testű férfi rengeteg női figyelmet fog kapni, de és? A korántsem vonzó, békaképű, dagi pasik is kaphatnak tisztességes, csinos nőket, telis-tele van ilyen párokkal a világ, mert ha a férfi viselkedése príma, akkor a nők már jó pasinak tarják. És elméletileg egy férfinak nem is a 600 ezer női figyelem a célja, hanem egy jó kapcsolat, tehát nincsenek hátrányban a kevésbé vonzó megjelenésű férfiak. EZ már inkább az adott nőnek lenne csak jó, aki együtt van a férfival, ha a párja dögösebb lenne, de megfelel neki a nem dögös pali is. Hiszen együtt vannak, házasok, stb. És ha néha meg is néz a nő egy-egy szexi felsőtestet a strandon, vagy egy jóképű színészt a moziban, az nem baj, mert akit szeret, az a férje. És amely férfiak azon rinyálnak, hogy a külsejük miatt nem kapnak nőt, mindegyikük valójában a belsője miatt nem kap, meg az igénytelensége miatt. Testszaggal járva a világot akarnak ismerkedni, ostobaságokat fröcsögnek és csodálkoznak hogy nincs barátnőjük. Midnen normális palinak, még ha békaképű is, van felesége, és az a felség szerencsésnek is van tartva a békaképű férje maitt, amiért rendes ember.


2020. dec. 2. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek mindkettővel.

Gondolom, nő vagy. Én is az vagyok.

2020. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

A csúnya pasis témához csak annyit, hogy igen sikerülhet neki csinos nővel összejönni. 1 élet alatt mondjuk kB kettővel. És ahhoz aztán ragaszkodni kell akármilyen belsőleg, mert ha nem, akkor sokáig nem lesz ám semmi. Tehát válogatni nem lehet. Míg egy szerencsésebb kinézetű férfi válogathat, ahogy írod akár 600 nő közül is és abból választhatja ki azt, aki neki kívül-belül megfelel.

Üdv:egy békaképű dagadt pasi😄

2020. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%

Hát, az elsőt cáfolom

Vagány nő vagyok, sose csak dugásra kellettem. Jelenleg pedig 5 éve kapcsolatban vagyok, és idén el is jegyzett párom. Elég egyértelműen szerelmes is belém, viselkedése, gesztusai...stb alapján.

Szerintem inkább csak féligazságok vannak a kijelentéseidben.

2020. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is láttam már kivételt, de alapvetően én is a félénkebb, visszafogottabb személyiségű lányokat látom kapcsolatban. Aki túl "erős", szókimondó, azzal sokan nem bírnak, vagy éppen nem tartják elég nőiesnek a viselkedését.


A környezetemben rengeteg átlagos férfinak van párja, családja, ellenben ha pl. már sokan a Tinderes alfákkal jönnek, ők viszont szinte egytől egyig szinglik, és bár lehet, hogy sok lány alájuk fekszik, de igazi szeretetet soha nem kapnak, mert többségük érzelmi nyomorék.

2020. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Az elsőt én is cáfolom. Egyetlen rámenős, laza, vagány csajt sem láttam, akinek huzamosabb ideig pártalálási nehézségei lettek volna. Ezzel szemben én ilyen "kevésbé feltűnő egyéniségű" nő vagyok. Még dugópajtinak SEM kellek, nemhogy feleségnek vagy hogy elhagynák értem a feleségüket. Soha életemben senkiben nem ébresztettem még szerelmet, ugyanis ez a kevésbé feltűnő egyéniség = unalmas, méghozzá halálosan. Ha a külsőm előnyös lenne, akkor talán szexre kellenék. De nem az, így lassan 7 éve rohadok teljesen egyedül, apácaként.
2020. dec. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!